​
245 Postów
Sup.Bro43
Mustafar29
Cashao
Michael2310
Michalbr10

Filtruj posty Resetuj

Kategorie

Sortuj według

 • Wszystkie
 • Obserwowane
• 4/18/2019

Wspólny fanon

Chciałbym zainicjować powstanie wspólnego fanonu, o którym to Mustafar pisał już kilka miesięcy temu, ale od tego momentu nie było żadnej mowy o powstaniu takowego. Tak więc chciałbym zapytać Was o to, co sądzicie o jego rozpoczęciu i ile osób byłoby chętnych do w miarę regularnego edytowania. Chciałbym też poprosić o udział w krótkiej ankiecie, jaką umieszczę pod tym postem.

0 6 6
• 4/17/2019

Twin Story

Cześć. Bardzo mnie martwi fakt, że Twin Story jest ostatnio coraz mniej czytane, dlatego postanowiłem wyszczególnić tutaj opowiadania warte uwagi i w odpowiedniej kolejności. W komentarzach z kolei będę informował o kolejnych epizodach – wystarczy więc, że dodasz ten post do obserwowanych, a będziesz otrzymywać powiadomienia. Jeżeli natomiast masz pobraną aplikację FANDOM, odpowiednie informacje powinny przychodzić także na telefon.


1. Streszczenie wstępnych opowiadań — te są troszkę mniej poważne i bardziej dziecinne, niemniej obejmują dość ważne aspekty dla całej serii. Dlatego też zachęcam do zapoznania się ze streszczeniem.

2. Kontratak zła — te epizody zawierają humor, jednak coraz bardziej obejmują wydarzenia związane z Trylogią Sequeli.

3. Ku ciemności — na bieżąco!

FANDOM powered by Wikia – aplikacje na Androida w Google Play play.google.com
0 2
Ten post jest zablokowany.
• 4/15/2019

Głosowanie nt. uprawnień Michael2130

W związku z pewnymi napięciami pomiędzy Michaelem, a Mustafarem doszło do pozbawienia uprawnień Michaela. Ja jednak uważam, że Michael powinien pozostać modem i dlatego tworzę to głosowanie.

~Cashao

Czy Michael2130 powinien zostać moderatorem?
 • Tak 36%
 • Nie 27%
 • Wstrzymuję się 36%
0 28 11
• 4/14/2019

Wojny klonów: Sezon 7 – zwiastun

I was hoping for Kenobi. Why are you here? – i mamy wyjaśnienie, skąd Maul znał Ahsokę w Rebeliantach.

Star Wars The Clone Wars Season 6 New Trailer!
Star Wars The Clone Wars Season 6 New Trailer! YouTube
0 6
• 4/12/2019

Epizod IX: The Rise of Skywalker

Tytuł: The Rise of Skywalker


Powrót Palpatine'a raczej pewny. Po zwiastunie i zawartym w nim pod koniec śmiechu Sidiousa Ian McDiarmid pojawił się na czerwonym tle, po czym zniknął razem z oświetleniem.


Star Wars Episode IX – Teaser
Star Wars Episode IX – Teaser YouTube
2 35
• 4/11/2019

Artykuł polecany na maj 2019 — głosowanie

Witajcie, drodzy przyjaciele! Nadszedł ten długo wyczekiwany czas, abyśmy przeprowadzili głosowanie nad artykułem polecanym miesiąca maja. Pragnę także wszem i wobec zapowiedzieć, że od przyszłego miesiąca obowiązywać będzie pewna nowa zasada omówiona na Discordzie: po dwóch porażkach w głosowaniach będzie trzeba wstrzymać się jeden miesiąc ze zgłaszaniem danego artykułu. Czyli jeżeli artykuł A przegra w październiku i w listopadzie, zgłosić go będzie można dopiero w styczniu.


A oto tegomiesięczni kandydaci:

Uahoo (autor: Mustafar29)

Mistrz Porg (autor: Filmik)

Ri'khaz (autor: Sup.Bro43)

Na który artykuł oddajesz swój głos?
 • Uahoo
 • Mistrz Porg
 • Ri'khaz
0 6 10
• 4/4/2019

Artykuł polecany na MAJ 2019 - zgłaszanie

Uprasza się Lud Fanonpedyjski o zgłaszanie

0 3
• 3/31/2019

Twój własny znacznik – zgłoszenia

Wszystkich informacji na temat znaczników personalnych podano tutaj. W komentarzach pod tym postem możesz zgłosić swój własny, zamieszczając plik (lub link do pliku) oraz jego nazwę.

0 1
Ten post jest zablokowany.
• 3/31/2019

Artykuł polecany na kwiecień 2019 — głosowanie

Zgłoszone kandydatury:

Mistrz Porg (autor: Filmik)

Pierwsza bitwa o Trix (autor: Cashao)


Który artykuł powinien zostać artykułem polecanym na kwiecień 2019?
 • Mistrz Porg 43%
 • Pierwsza bitwa o Trix 57%
0 9 14
• 3/29/2019
0 4
• 3/12/2019

Nowy gadget – Monobook

Niecały rok temu Fandom zapowiedział, że wraz z wejściem RODO 25 kwietnia 2018 roku skórka Monobook zostanie wyłączona. Udało nam się jednak opracować nowy motyw, w pewien sposób nawiązujący do niej, głównie opierając się na skrypcie PseudoMonobook. Możecie sami sprawdzić i przetestować nową opcję, przełączając się w preferencjach.


Na koniec czas na drobną radę. Polecam nie mieszać naszego "Monobooka" z innymi motywami, w tym jasnym, ciemnym i zimowym, aby nie wywoływać niepotrzebnego chaosu w wyglądzie strony 😉


W komentarzach koniecznie dajcie znać, jak Wam się podoba nowa pseudoskórka, i koniecznie na bieżąco zgłaszajcie wszystkie błędy, jeżeli jakieś wystąpiły.

Post image
0 7
Ten post jest zablokowany.
• 3/10/2019

Ostateczne rozwiązanie pewnej drażliwej kwestii

Cześć. Wszystko nt. Michaela2310 zostało wyjaśnione tutaj. W myśl Polityki społeczności mogę mu zdjąć uprawnienia, kiedy zechcę, ale chciałbym zapytać, jak Wy byście się do tego ustosunkowali. Ale bez ankiety – chcę, by każda wiadomość została sensownie uargumentowana.

0 6
Ten post jest zablokowany.
• 3/10/2019

Odchodzę

Mam was gdzieś. Społeczność tej wiki to żart, może coś zedytuję na jakiś czas, może sprawdzę edycję, ale użytkowników mam w dupie.

0 9
• 3/1/2019
0 1 10
• 2/24/2019
0 6
Ten post jest zablokowany.
• 2/19/2019

Polityka społeczności — aktualizacja #2

W związku z wątpliwościami wokół art. 3 Polityki społeczności proponuję jego zmianę, by odtąd brzmiał w ten oto sposób:3.1. Na czele zespołu administratorów stoi biurokrata, któremu jednocześnie przysługuje rola administratora. Odwołanie urzędującego biurokraty powinno zostać poparte przez społeczność, a głos powinien przysługiwać wszystkim fanonpedystom, którzy włożyli wkład w wiki w ciągu 30 dni poprzedzających utworzenie stosownego postu w Dyskusjach. Wniosek takowy musi być konstruktywny, więc proponować kandydata na nowego biurokratę. W przypadku zrzeczenia się uprawnień przez biurokratę przeprowadza się głosowanie poprzez utworzenie stosownego postu w Dyskusjach, gdzie głos powinien przysługiwać wszystkim niezablokowanym fanonpedystom, którzy włożyli wkład w wiki w ciągu 30 dni poprzedzających jego utworzenie, lub składa się prośbę o adopcję wiki.
3.2. Uprawnienia administratora biurokrata nadaje fanonpedystom z dużym doświadczeniem i poparciem społeczności. Wniosek o nadanie lub odebranie uprawnień administratora może złożyć każdy fanonpedysta poprzez utworzenie stosownego postu w Dyskusjach, gdzie głos powinien przysługiwać wszystkim niezablokowanym fanonpedystom, którzy włożyli wkład w wiki w ciągu 30 dni poprzedzających jego utworzenie. Biurokrata, skonsultowawszy się z pozostałymi aktywnymi administratorami, ma prawo do nienadania uprawnień nominowanemu w ten sposób użytkownikowi, jeżeli stwierdza się brak wystarczającego doświadczenia. 
3.3. Uprawnienia moderatora treści biurokrata nadaje fanonpedystom nominowanym przez zespół administratorów i odbiera im je bez konieczności konsultacji ze społecznością. Uprawnienia moderatora dyskusji biurokrata nadaje fanonpedystom z dużym doświadczeniem i poparciem społeczności. Wniosek o nadanie lub odebranie uprawnień moderatora dyskusji może złożyć każdy fanonpedysta poprzez utworzenie stosownego postu w Dyskusjach, gdzie głos powinien przysługiwać wszystkim niezablokowanym fanonpedystom, którzy włożyli wkład w wiki w ciągu 30 dni poprzedzających jego utworzenie.
3.4. Uprawnienia moderatora czatu biurokrata nadaje fanonpedystom lub aktywnym użytkownikom serwera na Discordzie z dużym doświadczeniem i poparciem społeczności. Wniosek o nadanie lub odebranie uprawnień moderatora czatu może złożyć każdy fanonpedysta lub aktywny użytkownik serwera na Discordzie poprzez utworzenie stosownego postu w Dyskusjach, gdzie głos powinien przysługiwać wszystkim niezablokowanym fanonpedystom, którzy włożyli wkład w wiki w ciągu 30 dni poprzedzających jego utworzenie.
3.5. Biurokraci, administratorzy oraz moderatorzy treści, dyskusji i czatu nie podlegają karze w postaci blokady, a w postaci ewentualnego odebrania uprawnień.
------
Identyczny tekst macie tutaj z datą, coby nie było, że edytuję post w czasie głosowania ;P
0 3 12
Ten post jest zablokowany.
• 2/18/2019
0 1 6
Ten post jest zablokowany.
• 2/17/2019

Przywrócenie roli administratora Xięciowi Michaelowi.

– Mieszczanie, mieszczanki, Xiąże Michael przybywa, aby ogłosić co następuje!


– Moi kochani! Pragnę zainicjować należyte głosowanie na przywrócenie mi rangi niesłusznie odebranej, choć w związku z czynami haniebnymi! Żądam mi przywrócenia administratora od was, a w imię Xięstwa będę przestrzegał pięć cnót pedyjskich i mężnie bronił swej Ojczyzny!

Czy jesteś za przywróceniem Michael2310 rangi administratora?
 • Tak 53%
 • Nie 29%
 • Wstrzymuję się 18%
0 28 17
Ten post jest zablokowany.
• 2/14/2019

Moderator czatu — zgłaszanie

Cześć, ludu!


Z racji odejścia od nas Cashao (pokój jego wciąż jeszcze żywej duszy) robimy sobie konkurs na nowego moderatora. Niby moderatora czatu, niemniej jeżeli zostanie nim jakiś fanonpedysta, osobiście nie widzę przeciwwskazań, by dać mu uprawnienia moderatora dyskusji.


Jak idzie pewnie wywnioskować, ogólnie moderator czatu fanonpedystą być nie musi, niemniej potrzebne jest spełnienie następujących warunków:


— prawie codzienna aktywność na Discordzie (nikogo nie zmuszamy do nałogu, ale jak już ktoś chce być sobie tym moderatorem, jakieś warunki musi spełnić);

— prawie nieposzlakowana opinia (ważne, żeby delikwent nie budził podziałów wśród społeczności);

— przynajmniej miesięczna obecność na serwerze (czyli od 14 stycznia 2018).


To teraz sobie pozgłaszajmy.

0 12
Ten post jest zablokowany.
• 1/27/2019

Ostatnie odwołania albo ich próby

Niedawno zauważyłem, że niektórzy użytkownicy są obrażeni za coś na głównych dowodzących Fanonpedii i próbują odwołać, bo coś im zrobili albo im się nie podobają. Mówię tutaj o naskokach na użytkowników "Michael2310" i "Cashao" aka Fly. Nie chcę pisać tutaj o tym, że były one bezpodstawne, ale o tym że takie sytuacje z trzeciej osoby (czyli np. mojej) są po prostu dziecinne (mówię o zachowaniu oskarżycieli), ponieważ zamiast złagodzić sytuację samemu, odwołać się do bana itp. nie patrzą na swoje zachowanie, a za to na innych, bo "jacy to oni źli, a my to takie dobre aniołki". Według mnie w przyszłości zanim napisze się deklarację o odwołanie kogoś należy na początku rozważyć to samemu, wejść w skórę drugiej osoby i spróbować rozwiązać problem przez użycie innych środków, bo jest taka możliwość.

4 25