FANDOM


Kan
Kandydat na polecany na sierpień 2016]]

–  Synu, proszę, wróć do mnie.
– Przykro mi, ojcze, ale mrok, ciemna strona to moje życie, to moja pasja, to... ja. w rozmowie z ojcem.

Andrex Anakin Skywalker był synem Luke'a Skywalkera oraz najpotężniejszym użytkownikiem mocy w historii galaktyki. Jednak po pewnym czasie przeszedł na ciemną stronę mocy stając się uczniem Dartha Derra, przez co przyjął tytuł Darth Armagedon.

Wygląd zewnętrzny Edytuj

Andrex wyglądem bardzo przypomina Luke'a Skywalkera, kiedy dołączył do rebelii, jednak różnicą jest to, że fryzura jest bardziej podobna do fryzury Anakina Skywalkera przed zakuciem w zbroję. Strój również, przypominał strój Luke'a, kiedy mieszkał na Tatooine, jednak było parę pomniejszych różnic.

Podczas przejścia na ciemną stronę Andrex zaczął nosić czarną szatę oraz pelerynę. Oczy zmieniły kolor na żółty, a fryzura była już taka, jak młodego Luke'a Skywalkera.

Osobowość i umiejętności Edytuj

Andrex, zanim przeszedł na ciemną stronę Mocy, był miłym i spokojnym chłopakiem. Był poważny, chociaż czasem zdarzyło mu się opowiedzieć kawał albo pokazać, że ma specyficzne, ale jednak ma, poczucie humoru.

Po dowiedzeniu się o swojej potędze i przejściu na ciemną stronę zmienił się całkowicie. Był arogancki oraz często wybuchał gniewem. Z czasem zmieniła się również jego psychika i poglądy. Uważał, że jest żywym ucieleśnieniem ciemnej strony, które miało ogarnąć całą galaktykę mrokiem i przejąć władzę jako ciemna strona.

Wrażliwość na Moc Edytuj

Jak wcześniej było wspomniane, Andrex jest najpotężniejszym użytkownikiem mocy w historii. Jego moc przerasta moc Yody, Mace'a Windu, Anakina Skywalkera, jego ojca, Palpatine'a, Dartha Plagueis'a, Dooku, jego mistrza i wielu innych użytkowników mocy razem wziętych. Jest to spowodowane tak zwanym błędem Mocy. Kiedy ciemna strona i jasna strona się łączą, powstaje wtedy neutralna strona mocy, której użytkownicy mają bardzo wysoką ilość midichlorianów, która ciągle rośnie.

Poza światem Gwiezdnych wojen Edytuj

Pomysł się narodził, kiedy wyobrażałem, kogo mógłbym zagrać w Gwiezdnych Wojnach. Początkowo miał to być nieślubny syn Luke'a, który przeszedł na ciemną stronę. Potem pomysł został lekko zmieniony.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.