FANDOM


 
Linia 25: Linia 25:
   
 
== Historia ==
 
== Historia ==
Sierżant Baka powstał na Kamino pół roku przed resztą klonów, gdyż nie był klonem {{O|Jango Fett|Jango Fetta}}. Zamówił go nieznany łowca nagród, który jakiś czas po zamówieniu zginął. Kaminoanie dowiedzieli się o jego śmieci już po tym, jak Bakę stworzyli. Nie wiedząc, co zrobić z Baką, dołączyli go do Armii Republiki. Jak wszystkie klony, jego pierwszą bitwą była {{O|Bitwa na Geonosis}}, gdzie zniszczył bardzo wiele droidów.
+
Sierżant Baka powstał na Kamino pół roku przed resztą klonów, gdyż nie był klonem {{O|Jango Fett|Jango Fetta}}. Zamówił go nieznany łowca nagród, który jakiś czas po zamówieniu zginął. Kaminoanie dowiedzieli się o jego śmieci już po tym, jak Bakę stworzyli. Nie wiedząc, co zrobić z Baką, dołączyli go do Armii Republiki. Jak wszystkie klony, jego pierwszą bitwą była {{O|Bitwa na Geonosis}}, gdzie zniszczył bardzo wiele droidów, w tym 5 droidów-niszczycieli. Potem został przydzielony do legionu 25, by służyć mistrzowi Porgowi.
   
 
[[Kategoria:Klony]]
 
[[Kategoria:Klony]]

Aktualna wersja na dzień 07:27, sie 3, 2019

Autor: Filmik
Alternatywy
alternatywy

— Autor: Filmik

Sierżant Baka był klonem w Wielkiej Armii Republiki w legionie 25 pod dowodzeniem Mistrza Porga o randze sierżanta. Był bardzo groźnym przeciwnikiem.

Historia Edytuj

Sierżant Baka powstał na Kamino pół roku przed resztą klonów, gdyż nie był klonem Jango Fetta. Zamówił go nieznany łowca nagród, który jakiś czas po zamówieniu zginął. Kaminoanie dowiedzieli się o jego śmieci już po tym, jak Bakę stworzyli. Nie wiedząc, co zrobić z Baką, dołączyli go do Armii Republiki. Jak wszystkie klony, jego pierwszą bitwą była Bitwa na Geonosis, gdzie zniszczył bardzo wiele droidów, w tym 5 droidów-niszczycieli. Potem został przydzielony do legionu 25, by służyć mistrzowi Porgowi.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.