FANDOM


 • Mateusz 2003

  Battle For Terra

  paź 11, 2020 przez Mateusz 2003

  Battle For Terra - to film z reżyserii Aristomenisa Tsilbar

  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Ta strona zawiera porównanie zasobów Star Wars Fanonpedii i Biblioteki Arkanii na dzień 14 marca 2020 roku. Liczba dni istnienia obu wiki uwzględnia lata przestępne. Aby uniknąć bezpodstawnych podejrzeń o sfałszowanie obliczeń, zdecydowano się przesłać zawartość stron głównych obu witryn na ( – ). Dla przypomnienia informuję, że zapis w nagłówku informujący o liczbie stron jest generowany przez Fandom w obydwu przypadkach.  Biblioteka Arkanii
  Star Wars Fanonpedia

  Data powstania 28 lipca 2008 5 lipca 2015
  Liczba dni istnienia 4247 1714
  Liczba artykułów 2089 2536
  Średnia liczba artykułów przypadająca na 1 dzień 0,49 1,48

  Od ostatniego porównania Biblioteka Arkanii odnotowała wzrost liczby artykułów przypadających na jeden dzień o 0,01, a Star Wars Fano…  Czytaj całość >
 • Michael2310

  Jako iż tylko i wyłącznie do mnie należy decyzja o utrzymaniu współpracy pomiędzy Star Wars Fanonpedią a Imperium Galaktycznym Roleplay, co wnioskuję po pewnych warunkach, jakie zostały postawione po wydarzeniu z dnia 14 stycznia 2020 roku, przyznaję się do popełnienia błędu, jakim było bezpodstawne zbanowanie kasty administracyjnej organu współpracującego z Fanonpedią, w wyniku mojej furii, jaka już naszła mój umysł po wydarzeniach na serwerze owego Imperium Galaktycznego, co do których już nie mam najmniejszych wątpliwości w kwestii braku mojej winy. Ale nie o to przecież chodzi, jest to rzecz, która została zamknięta, a otwarta może zostać ponownie jedynie przy innej okazji do rozmowy.

  Na naszym serwerze doprowadziłem do sytuacji, która zach…

  Czytaj całość >
 • Mustafar29
                      

  Star Wars The Rise Of Skywalker D23 Special Look

         

  Zupełnie tak, jak zapowiadały plotki, w dniu dzisiejszym (26 sierpnia 2019) do sieci wypuszczono kolejną zajawkę ostatniego filmu z Sagi SkywalkerówGwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (Star Wars: The Rise of Skywalker), którą uczestnicy paneli na D23 2019 mogli zobaczyć już w sobotę.

  Zaskoczenie przyniósł na pewno format teaseru, który — w przeciwieństwie do materiałów promujących Przebudzenie Mocy i Ostatniego Jedi — rozpoczyna się trwającą ponad minutę retrospekcją prezentującą sceny z poprzednich części, zajmując tym samym niemalże połowę całego materiału. Uwagę z pewnością może przyciągnąć pojawiająca się flota niszczycieli, C-3PO z czerwonymi soczewkami oraz Rey dz…

  Czytaj całość >
 • Cashao

  ZMIANY w ING

  lip 30, 2019 przez Cashao

  Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy,

  Chciałbym was poinformować za pośrednictwem tego bloga o pewnej istotnej zmianie w mojej serii opowiadań. Dotychczas wahałem się przed podjęciem tej decyzji lub odkładałem jej realizację na późniejsze terminy. Mając jednak teraz środki, czas i ochotę, zdecydowałem się na jej realizację w trybie natychmiastowym.

  Pewnie zastanawiacie się teraz o jaką decyzję chodzi i co ona ma zmienić. Jest to dość proste. Otóż pierwsze pięć rozdziałów ING z pewnością nie należało do najlepszych. Postacie były pozbawione charakteru, opisy praktycznie nie istniały, powód całej tej wojny nie został wprost przedstawiony, liczne istotne wydarzenia (np. zbombardowanie Matagaru przez Exera Magnusa) zostały opisane bardzo pobie…

  Czytaj całość >
 • Mustafar29
                      

  Star Wars Episode IX – Teaser

         

  Działo się! Na tegorocznym Star Wars Celebration pod koniec panelu o Epizodzie IX ujawniono jego tytuł, a także pokazano zwiastun – The Rise of Skywalker.

  Co ciekawe, zaraz po śmiechu Palpatine'a i cytacie No one's ever really gone, który pochodzi z Epizodu VIII, na scenę panelu zawitał Ian McDiarmid, a potem zniknął razem ze zgaszonym światłem.

  Star Wars: The Rise of Skywalker w reż. J.J. Abramsa zadebiutuje już 19 grudnia tego roku, co oznacza, że pokazów przedpremierowych możemy się spodziewać już dzień wcześniej.

  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Ta strona zawiera porównanie zasobów Star Wars Fanonpedii i Biblioteki Arkanii na dzień 9 kwietnia 2019 roku. Liczba dni istnienia obu wiki uwzględnia lata przestępne. Aby uniknąć bezpodstawnych podejrzeń o sfałszowanie obliczeń, zdecydowano się przesłać zawartość stron głównych obu witryn na ( – ). Dla przypomnienia informuję, że zapis w nagłówku informujący o liczbie stron jest generowany przez Fandom w obydwu przypadkach.  Biblioteka Arkanii
  Star Wars Fanonpedia

  Data powstania 28 lipca 2008 5 lipca 2015
  Liczba dni istnienia 3907 1373
  Liczba artykułów 1865 2206
  Średnia liczba artykułów przypadająca na 1 dzień 0,48 1,60

  Od ostatniego porównania Biblioteka Arkanii odnotowała spadek liczby artykułów przypadających na jeden dzień o 0,12, a Star Wars Fa…  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Idealny porządek

  kwi 6, 2019 przez Mustafar29

  Ludzie zastanawiają się nad idealnym porządkiem i ładem, podczas gdy on jest tutaj.

  1. Kontratak zła
  2. Ku ciemności
  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Nadchodzi rewolucja!

  mar 31, 2019 przez Mustafar29

  Co inny artykuł, to inny fanon – jest to u nas zjawisko nie do zdementowania. Naszym celem jest jednak sprawienie, aby dzięki specjalnemu wyszczególnieniu nazwy Twojego fanonu czytelnik nie miał problemu z połapaniem się zarówno w chronologii, jak i w samej fabule. Najnowsza zmiana, która stopniowo będzie wprowadzana do infoboksów, to logo Twojej serii w miejsce dotychczasowych pojawień.


  A teraz garstka potrzebnych informacji:

  • Grafiki rzecz jasna będzie trzeba wykonywać ręcznie. Pomocna może okazać się tu strona Flamingtext.com, która umożliwi Ci kreację Twojego własnego pliku w stylu Gwiezdnych wojen.
  • Żeby zaimplikować plik do infoksów, najlepiej skontaktować się bezpośrednio ze mną. Wtedy stworzony zostanie specjalny słowo-klucz, który po …

  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Warto przeczytać

  mar 26, 2019 przez Mustafar29

  W moich opowiadaniach, tych z serii Twin Story, generalnie jest tak, że każdy znajdzie coś dla siebie. Tą stroną chciałbym Ci pomóc w znalezieniu serii pasującej idealnie do Ciebie!

  Odpowiadaj na pytania po kolei.

  Czy uważasz ład i skład chronologiczny i fabularny za niezbędny?

  • Tak, uważam ład i skład chronologiczny i fabularny za niezbędny.
  • Nie, nie uważam ładu i składu chronologicznego i fabularnego za niezbędny.
  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Hej! Niedługo minie rok, odkąd wystartowałem z serią Zejście mroku. Niestety nie wyszła ona tak, jak bym tego chciał, dlatego też – żeby cała seria Twin Story mogła trwać dalej – zastąpię ją inną, jednak podobną i mniej nudzącą. Tym razem, jak mam nadzieję, wszystko pójdzie inaczej, a same wątki fabularne nie wyczerpią się tak szybko.

  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Cześć, ludzie! Wczoraj zrobiłem coś, co planowałem od bardzo dawna. Zdaje się, że nawet od 2015 roku. Niemniej sprawa była bardzo obszerna i wtedy zrobienie czegoś takiego zajęłoby mi o wiele więcej niż teraz, m.in. dlatego że w chwili obecnej mam dostęp do swojego własnego bota (pozdro dla  :*).


  W każdym razie sprawa, o której tutaj piszę, to nic innego jak nasze szablony. W dniu dzisiejszym są już one odpowiednio posegregowane, co niewątpliwie znacznie ułatwi ich odnalezienie i użycie – a to dlatego, że te ważniejsze z nich zawierają opis – mam nadzieję, że czytelny. Dodatkowo, jeżeli chodzi o edytor źródłowy (który gorąco polecam swoją drogą), wszystkie znalazły się we wstawiaku z gotowymi szablonami po prawej. Z kolei gdy ktoś edytuje jesz…

  Czytaj całość >
 • Cashao

  Dzień dobry wszystkim tu obecnym,

  z racji iż niedawno postanowiłem skorygować moją starą twórczość to zabrałem się za jej przeglądanie. Część artykułów o postaciach i bitwach odnosi się do wydarzeń, które dopiero co mają być przedstawione w Imperium: Nowa Generacja, więc narazie tych artykułów nie będę korygował w znacznym stopniu. Gdy wreszcie te postacie/wydarzenia/cokolwiek-innego pojawią się w ING to wtedy edytuję arty o nich.

  Czytaj całość >
 • Filmik

  |Na początek napiszę o Cieniu Mroku. Otóż zaczynam pisać go dalej od przyszłego tygodnia. W tych odcinkach zostanie opisana bitwa na Mustafarze i jej następstwa. Na przemian z nimi także będą się ukazywać opowiadania z serii Imperium Vadera, która będzie mocno powiązana z komiksem Osaczony Vader. W obu będą się zjawiać znane i lubiane postacie zarówno z Legend, jak i Kanonu. Plus Ostatni Sith - skrypt filmu będzie najczęściej aktualizowany.

  Filmik PS. - Imperium Vadera przejdzie ostrą zmianę fabularną. Udostępniam pierwszy skrót fabuły: Darth Vader przegrał z Karbinem, ale nie zginął! Teraz postanawia zacząć ze swoją grupą rewolucję w Imperium. W tym planie rolę grają katastrofa kosmiczna i baza rebeliantów...

  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Dzisiaj na swoim profilu na Instagramie Jon Favreau udostępnił post, który zdradził nam, jak ma brzmieć tytuł pierwszego serialu aktorskiego Gwiezdnych wojenThe Mandalorian!

  Przypominamy, że premiera serii planowana jest na 2019 rok. Emisja odbędzie się na platformie Disney Play. Na planie już coś się dzieje, jednak o oficjalnym rozpoczęciu zdjęć nikt jeszcze nie informował. Zarówno za scenariusz, jak i reżyserię odpowiada Jon Favrenau.


  • Wpis Jona Favreau na Instagramie
  Czytaj całość >
 • Cashao

  Na wstępie powiem, że nie uznaję żadnych książek, gier, wypowiedzi reżyserów, scenarzystów i innych takich jako wytłumaczenie dziur w fabule filmu. Film powinien bronić się sam. Nie mam ochoty pisać dłuższego wstępu, więc przejdźmy do tej listy:

  1. Nowa Republika upadła z powodu ataku Imperiu-... tfu! Najwyższego Porządku. Nie mieli oni wywiadu, że nie wiedzieli o Trzeciej Gwieździe Śmierci?
  2. Nie miała Nowa Republika lwiej części Galaktyki pod swoją kontrolą i nie mogła wystawić gigantycznej floty by zniszczyć NP?
  3. Z jakiegoś powodu Nowa Republika nie zrobi sojuszu z Ruchem Oporu i nie zaatakuje Najwyższego Porządku. Przecież nie opłaca się ludziom z Republiki by zadbali oto żeby przeżyli.
  4. Wiem, że w poprzednim filmie NP rozwaliło system Hosnian, a…
  Czytaj całość >
 • Cashao

  Tak dla ułatwienia sobie i innym postanowiłem napisać tutaj kalendarium:

  • 4 ABY - bitwa o Endor
  • 4 ABY - 17 ABY - wojna Nowej Republiki z Resztkami Imperium (m.in. Nowa Republika dokonuje ofensywy w Jądrze)
  • 17 ABY - traktat pokojowy kończący wojnę: Resztki Imperium zostają zrównane do Trans-Hydiańskiego Pogranicza i wschodniej części Nowych Terytoriów. Pozostałe tereny Resztek przejmuje Nowa Republika.
  • 18 ABY - 28 ABY - Wojna Związku Huttowskiego z Nową Republiką
  • 27 ABY - Piąta bitwa o Crait
  • 29 ABY - Anaron Tarkin przejmuje władzę w Związku Huttowskim i przemianowuje go na Zewnętrznorubieżański Związek Frakcji Socjalistycznych.
  • 29 ABY - 33 ABY - Wojna Tarkińska
  • 34 ABY - Inwazja Najwyższego Porządku na Resztki Imperium i Nową Republikę i jego upadek
  • 3…
  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Cześć! Tym wpisem chciałbym porównać przyrost artykułów szanownej Biblioteki Arkanii i Star Wars Fanonpedii. Niestety porównań, jeśli chodzi o przyrost stron, nie wykonuję codziennie, dlatego też posłużę się tym, co oferuje nam Centrum Społeczności na stronie Ranking polskich wiki według kategorii kreatywne, a dokładniej jej historia.

  Na ruszt najpierw wrzucimy pierwsze odnotowane przez bota Nanakiego dni miesiąca, a skupimy się na ostatnich sześciu miesiącach (marzec–sierpień 2018).

  Zaznaczę też, że w rubryce „Miesiąc” uwzględniłem dzień danego miesiąca najbliższy względem pierwszego.  Miesiąc
  Biblioteka Arkanii
  Star Wars Fanonpedia

  Marzec [1] 2 035 1 569
  Kwiecień [2] 2 079 (+44) 1 719
  Maj [3] 2 115 (+36) 1 791
  Czerwiec [4] 2 176 (+61) 1 853
  Lipiec [5] …


  Czytaj całość >
 • Cashao

  O tym i o wym

  sie 14, 2018 przez Cashao

  Jako iż chcę mieć jedną odznakę więcej, piszej tego bloga. 

  Poza tym chciałbym oznajmić, że zamierzam wpierw zająć się poprawą jakości mojej starej fikcji. 

  Czytaj całość >
 • Filmik

  Jak wiadomo, piszę opowiadanie alternatywne ,,Cień Mroku". Zapewne zastanowił was tytuł. Oto daję wam parę interpretacji tytułu:

  1. Postać Sakrassaumisa - jeden z jego tytułów to właśnie ,,Cień Mroku"
  2. Mroczny klimat historii - mało humorystycznych scen

  Mam nadzieję, że takie wyjaśnienia tytułu wystarczą.

  Filmik

  Czytaj całość >
 • Nihilicent

  Przeprosiny

  sie 2, 2018 przez Nihilicent

  Chciałem przeprosić za moje zachowanie na wiki oraz na Discordzie, w tym za:

  • Tworzenie multikont i przez to próby ominięcia blokady.
  • Obrażanie wiki oraz jej członków.
  • Wulgarne i obraźliwe komentarze pod artykułami oraz blogami na Fanonpedii.

  Więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie żałuje i obiecuję poprawę.

  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Stało się! Poznaliśmy obsadę Epizodu IX Gwiezdnych wojen, kończącego – przynajmniej na razie – legendarną Sagę Skywalkerów.

  Na zdjęciach do filmu, które ruszają już w najbliższą środę, nie zabraknie spodziewanych przez wszystkich Daisy Ridley (Rey), Adama Drivera (Kylo Ren), Johna Boyegi (Finn), Oscara Isaaca (Poe Dameron), Lupity Nyong’o (Maz Kanata), Domhnall Gleeson (Hux), Kelly Marie Tran (Rose Tico), Joonasa Suotamy (Chewbacca), Anthonego Danielsa (C-3PO) i Billie Lourd (Kaydel Ko Connix). W filmie pojawi się także pewna nieujawniona jeszcze postać grana przez Marka Hamilla, a legendarny Billy Dee Williams po dwóch (pięciu może?) epizodach przerwy powróci do roli Lando Calrissiana.

  Wraz z ujawnieniem obsady poznaliśmy także rozwiązanie s…

  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Witajcie, drogie Fanonpedystki i Fanonpedyści!

  Jak pewnie zostało to zauważone, w od wtorku do dnia dzisiejszego do wyglądu naszej wiki wprowadzano dość istotne zmiany. Z tego powodu część elementów strony mogła nie być wyświetlana prawidłowo. Cel był jednak jeden i na szczęście został już osiągnięty – modernizacja.


  Zmiany dotknęły najistotniejszych części strony. Wszystko zostało ujednolicone, tak by odtąd wyświetlało się w odcieniach błękitu, tym samym pasowało do lokalnej nawigacji i „modułów szynowych”. Najistotniejsze modyfikacje objęły:

  • Tło – domyślnie ustawiony motyw letni był przez wielu krytykowany z powodu kolorystyki i odcieni różnych od tych obecnych w innych częściach wiki. Szturmowcy na Scarif wraz z orbitującą wokół planety Gwi…

  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Minęło osiem lat od premiery serialu Gwiezdne wojny: Wojny klonów, który zadebiutował kinowym filmem pilotażowym o tym samym tytule.

  Kiedy w 2014 roku prace nad produkcją zostały zakończone, a sama historia pozostawała niedomknięta, Lucasfilm Ltd. próbował wielu metod, aby ocalić część wątków lub zakończyć te niekompletne. I tak niebawem na platformie Netflix możliwe stało się obejrzenie niewyemitowanego w telewizji sezonu 6, na swoich serwerach oficjalna StarWars.com umieściła niezrealizowane pod względem technicznym odcinki, a na rynek wyszła powieść Mroczny uczeń autorstwa Christie Golden oraz czterozeszytowy komiks Darth Maul – Son of Dathomir, wydany przez Dark Horse Comics, a niecały rok temu przedrukowany przez Marvela.

  Po tym wszystkim w…

  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  No cześć 😊 Jak wskazuje tytuł wpisu, zamierza mnie nie być w dniach od 16 do 23 lipca. Podejrzewam, że na Discord będę wchodził drogą mobilną, jednak nie wiem, czy będzie mi się chciało odpalać komputer, by wchodzić na wiki. Dlatego bawcie się, ile wlezie, i róbta, co chceta.

  Co robić, jeżeli zaistnieje problem?

  • Na chwilę obecną nie mamy moderatorów treści, w związku z czym, jeżeli pojawi się wandalizm, należy niezwłocznie poinformować o tym któregoś z helperów (Nanaki, Vuh i Pio387) lub niezawodnego członka VSTF – DeXarta.
  Czytaj całość >
 • Revais

  Gabinet Cieni Fanonpedii

  lip 5, 2018 przez Revais

  Edycja 1.1

  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Cześć. Jak pewnie zdążyliście przeczytać, w dniach od 18 do 21 czerwca br. będę nieobecny na wiki. Ew. zajrzę parę razy ze smartfona, jeżeli będę miał dobry dostęp do Internetu.

  Ponieważ jestem jedynym administratorem, w przypadku wystąpienia jakichkolwiek aktów wandalizmów zwracajcie się do moderatora dyskusji lub bezpośrednio do kogoś z grupy helperów lub VSTF (, , i ).

  Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia, Mustafar29

  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Ta strona zawiera porównanie zasobów Star Wars Fanonpedii i Biblioteki Arkanii na dzień 13 czerwca 2018 roku. Liczba dni istnienia obu wiki uwzględnia lata przestępne. Aby uniknąć bezpodstawnych podejrzeń o sfałszowanie obliczeń, zdecydowano się przesłać zawartość stron głównych obu witryn na ( – ). Dla przypomnienia informuję, że zapis w nagłówku informujący o liczbie stron jest generowany przez FANDOM w obydwu przypadkach.  Biblioteka Arkanii
  Star Wars Fanonpedia

  Data powstania 28 lipca 2008 5 lipca 2015
  Liczba dni istnienia 3606 1073
  Liczba artykułów 2177 1857
  Średnia liczba artykułów przypadająca na 1 dzień 0,60 1,73

  Od ostatniego porównania Biblioteka Arkanii odnotowała wzrost liczby artykułów przypadających na jeden dzień o 0,02, a Star Wars Fa…  Czytaj całość >
 • IwanRoslin


  Kto z was nigdy nie chciał dowodzić potężnym Imperium, w dodatku rządzącym całą galaktyką i osadzonym w dobrze znanym uniwersum Gwiezdnych wojen?

  Taki to właśnie pomysł wykiełkował w głowach pracowników LucasArtsu. Gra, w której to Ty dowodzisz zastępami rebeliantów walczących z tyranią imperatora albo prowadzisz ku chwale Imperium ogromne maszyny kroczące AT-AT i nieskazitelnie białych szturmowców.

  LucasArts do pracy nad grą, która miała spełnić ich marzenie o wielkiej strategii, oddelegowało nowicjuszów ze studia Coolhand. Na początek wszystko wskazywało na to, że otrzymamy solidnego RTS’a. W 1998, kiedy świat podbijały takie perełki jak „Wrota Baldura” oraz „Mysteries of the Sith”, świat ujrzał „Star Wars Rebellion” (w UK gra otrzymała na…


  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Rada Serwera

  cze 11, 2018 przez Mustafar29


  Zdjęcie Nick Okres

  15 maja – 11 czerwca 2018

  15 maja – 11 czerwca 2018

  15 maja – 20 maja 2018

  • 15 maja – 16 maja 2018
  • 16 maja – 11 czerwca 2018


  15 maja – 11 czerwca 2018

  15 maja – 11 czerwca 2018

  20 maja – 11 czerwca 2018

  Zdjęcie Nick Okres

  11 czerwca – 24 czerwca 2018

  11 czerwca – 24 czerwca 2018

  11 czerwca – 18 czerwca 2018

  11 czerwca – 24 czerwca 2018

  11 czerwca – 24 czerwca 2018

  13 czerwca – 24 czerwca 2018

  18 czerwca – 24 czerwca 2018

  Zdjęcie Nick Okres

  24 czerwca – 30 czerwca 2018

  24 czerwca – 30 czerwca 2018

  24 czerwca – 25 czerwca 2018

  24 czerwca – 30 czerwca 2018

  24 czerwca – 30 czerwca 2018

  24 czerwca – 30 czerwca 2018

  24 czerwca – 30 czerwca 2018
  MEE6 24 czerwca 2018
  Tatsumaki 24 czerwca – 30 czerwca 2018

  25 czerwca – 30 czerwca 2018

  Zdjęcie Nick Okres

  30 …
  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  W porozumieniu ze społecznością naszej wiki uznaliśmy, że raporty statystyczne nie będą już dłużej publikowane. Nie zmienia to jednak faktu, że statystyki wciąż będą uzupełniane – tak jak miało to miejsce wcześniej – na stronie Star Wars Fanonpedia:Statystyki.

  Ww. Statystyki nie zawierają jednak pewnej istotnej rzeczy – spisu najaktywniejszych użytkowników. Mamy jednak zamiar jakoś temu zaradzić.

  Pozdrawiam, Mustafar29

  Czytaj całość >
 • IwanRoslin

  W tym tygodniu wybrany został nowy Artykuł Polecany, Imperium Skywalkerów, do którego serdecznie odsyłam. Z ważniejszych wydarzeń, na Fanonpedię powrócił były Administrator, Henio z Tesco, zdegradowany za akt wandalizmu. Natomiast z innych wieści, głosami większości Fanonpedystów, Raporty Statyczne nie będą się już pojawiać.

  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Ta strona zawiera podsumowanie statystyk Star Wars Fanonpedii w minionym tygodniu (21–27 maja 2018).


  Lista użytkowników po prawej, kochani 😀 Nic dodać, nic ująć, jak to mówią.


  W mijającym tygodniu łącznie napisaliśmy 7 nowych artykuł. Tym samym mamy ich łącznie 1832.

  Reszta statystyk po prawej.

  Pozdrawiam, Mustafar29

  « Dane przedstawione w artykule zostały odczytane o 22:37 »
  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Ta strona zawiera podsumowanie statystyk Star Wars Fanonpedii w minionym tygodniu (14–20 maja 2018).


  Klasycznie zaczynamy od liczby użytkowników. W tym tygodniu było naprawdę bardzo, bardzo słabo. Miejmy nadzieję, że sytuacja to poprawi się w przyszłym tygodniu 😀


  W mijającym tygodniu łącznie napisaliśmy 12 nowych artykuł. Tym samym mamy ich łącznie 1825.

  Kończąc ten wyjątkowo krótki blog, wspomnę o statystykach z Panelu Administratora, których zrzut znajduje się po prawej. Jeżeli chodzi o same wyświetlenia, to tak słabo jeszcze nie było, odkąd publikujemy statystyki…

  Pozdrawiam, Mustafar29

  « Dane przedstawione w artykule zostały odczytane o 22:39 »
  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Ta strona zawiera podsumowanie statystyk Star Wars Fanonpedii w minionym tygodniu (7–13 maja 2018).


  Klasycznie zaczynamy od liczby użytkowników. W tym tygodniu wszystkich wyprzedził , który znalazł się na samym szczycie tabeli, gdzie widnieją także nicki czterech pozostałych najbardziej aktywnych fanonpedystów 😀

  A oprócz nich swój wkład w naszą wiki włożyli także i .


  W mijającym tygodniu, zupełnie tak samo jak w poprzednim, przybyło nam równe 20 nowych artykułów, a co za tym idzie, mamy ich łącznie 1813. Tym samym wciąż jesteśmy na dziesiątym miejscu w rankingu polskich wiki według kategorii kreatywne.

  Tymczasem po prawej widnieje zrzut ekranu przedstawiający statystyki z Panelu Administratora. Poza tym przypominam, że rozpoczęliśmy głosowanie na …  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Ta strona zawiera podsumowanie statystyk Star Wars Fanonpedii w minionym tygodniu (30 kwietnia – 6 maja 2018).


  Liczba użytkowników aktywnych w mijającym tygodniu wypada znacznie lepiej niż ta sprzed ostatnich siedmiu dni. Najaktywniejsi fanonpedyści zgodnie z tradycją zostali wymienieni w tabelce po prawej. Oprócz nich jedną edycję wykonał także , a swój wkład wnieśli również , , a także (w Dyskusjach, ale co tam). Wszystkim nam należą się gratulacje! 😀

  Dodatkowo oficjalnie możemy powitać , który chociaż był obecny od samego początku, dopiero niedawno zdecydował się na utworzenie artykułu.


  W ubiegłym tygodniu dodano równe 20 nowych artykułów, a co za tym idzie, mamy ich łącznie 1793, dzięki czemu wciąż jesteśmy na dziesiątym miejscu w rankingu p…  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Ta strona zawiera podsumowanie statystyk Star Wars Fanonpedii w minionym tygodniu (23–29 kwietnia 2018).


  Jeżeli chodzi o aktywnych użytkowników, ten tydzień wypadł znacznie gorzej niż poprzedni, jednak mamy nadzieję, że stan ten zmieni się wraz z nadejściem długiego weekendu majowego. Ranking fanonpedystów pod względem liczby ich edycji wykonanych w ciągu ostatnich siedmiu dni tradycyjnie przedstawiono po prawej. Gratulacje należą się wszystkim, a zwłaszcza . To bowiem jej autorstwa jest Janin, planeta, która przez następny miesiąc pobędzie sobie na stronie głównej jako artykuł polecany 😀


  W ubiegłym tygodniu dodano 14 nowych artykułów, a co za tym idzie, mamy ich łącznie 1773. Dzięki temu wciąż jesteśmy na dziesiątym miejscu w rankingu polskich …  Czytaj całość >
 • Mustafar29


  [[Kategoria:Aktualności|]]

  Czytaj całość >
 • Mustafar29


  [[Kategoria:Aktualności|]]

  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Ta strona zawiera podsumowanie statystyk Star Wars Fanonpedii w minionym tygodniu (16–22 kwietnia 2018).


  W tym tygodniu także każdego dnia edytowało przynajmniej dwoje użytkowników.

  Jeżeli chodzi o ranking, to tradycyjnie znajduje się on po prawej. Nastąpiła jednak mała aktualizacja, zgodnie z którą pod uwagę będą brane jedynie edycje dokonywane w głównej przestrzeni nazw i w opowiadaniach.

  Oprócz topowej piątki warto wspomnieć o aktywnych wciągu ostatnich siedmiu dni , i . Wszystkim należą się gratulacje za wytrwałość we własnej twórczości 😀


  W ubiegłym tygodniu dodano 16 nowych artykułów, a co za tym idzie, mamy ich łącznie 1759. Dzięki temu wciąż jesteśmy na dziesiątym miejscu w rankingu polskich wiki według kategorii kreatywne.

  Szczegółowe staty…  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Ta strona zawiera podsumowanie statystyk Star Wars Fanonpedii w minionym tygodniu (9–15 kwietnia 2018).


  W porównaniu z zeszłym tygodniem liczba aktywnych użytkowników spadła, co może być spowodowane zakończeniem długiego weekendu wielkanocnego. Mimo to nie jest jednak aż tak źle, a na Fanonpedii w ciągu minionych siedmiu dni nie było ani jednego, w którym nie wykonano by edycji w głównej przestrzeni nazw, włączając także opowiadania 😀

  Tradycyjnie najaktywniejsi fanonpedyści zostali spisani w tabelce po prawej. Gratulacje jednak należą się także , owi i owi, którzy mimo że się w niej nie znaleźli, także poszerzyli swój wkład w tym tygodniu.


  W minionym tygodniu przybyło nam zaledwie 13 nowych artykułów, których więc w swoich zasobach mamy aż 1743. …  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Ta strona zawiera porównanie zasobów Star Wars Fanonpedii i Biblioteki Arkanii na dzień 13 marca 2018 roku. Liczba dni istnienia obu wiki uwzględnia lata przestępne. Aby uniknąć bezpodstawnych podejrzeń o sfałszowanie obliczeń, zdecydowano się przesłać zawartość stron głównych obu witryn na ( – ). Dla przypomnienia informuję, że zapis w nagłówku informujący o liczbie stron jest generowany przez FANDOM w obydwu przypadkach.  Biblioteka Arkanii
  Star Wars Fanonpedia

  Data powstania 28 lipca 2008 5 lipca 2015
  Liczba dni istnienia 3576 1043
  Liczba artykułów 2080 1739
  Średnia liczba artykułów przypadająca na 1 dzień 0,58 1,67

  Od ostatniego porównania Biblioteka Arkanii nie odnotowała ani wzrostu, ani spadku liczby artykułów przypadających, a Star Wars Fanon…  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Ta strona zawiera podsumowanie statystyk Star Wars Fanonpedii w minionym tygodniu (2–8 kwietnia 2018).


  W minionym tygodniu przybyło do nas trzech nowych fanonpedystów, tj. , , oraz . Warto wspomnieć także o troszkę starszej, ale także nowej . Miło mi Was powitać w naszych skromnych progach i mam nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej, aby wspólnie tworzyć i dzielić się naszymi własnymi historiami dotyczącymi ' 😀

  Jeżeli chodzi chodzi najaktywniejszych fanonpedystów minionego tygodnia, odsyłam do tabelki po lewej, gdzie zobaczyć można pięcioro z nich. Oczywiście wszystkim należą się gratulacje za wkład w rozbudowę wiki. Oprócz nich w tym tygodniu przynajmniej jedną edycję wykonali , , , i .


  W minionym tygodniu przybyły nam 24 nowe artykuły, a…  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  Arkania nie kopiuje

  kwi 5, 2018 przez Mustafar29
   Plik:Arkania mocno pociśnięta przez ojca-założyciela !!!-1522940290             

  W obliczu tego filmiku, który widzą państwo po prawej, zdecydowałem się zrobić listę rzeczy, które Biblioteka Arkanii skopiowała od gorszej Fanonpedii, czy też jak ją nazywają, danonpedi, i wciąż trzyma, a nawet regularnie używa.

  • Szablon:Sg – szablon opracowany przeze mnie na przełomie sierpnia i września 2015.
  • Szablon:O – czołowy szablon, opracowany przeze mnie do linkowania do Biblioteki Ossus i znajdujący się prawie w każdym artykule.
  • Szablon:Iko – skopiowany szablon zawierający nasz logotyp.

  W powyższym artykule pozwoliłem sobie zalinkować do ważniejszych szablonów. Prawdę mówiąc, cała Kategoria:Szablony specjalne, nie znajdująca się u nich w żadnym drzewku, p…

  Czytaj całość >
 • Mustafar29


  [[Kategoria:Aktualności|]]

  Czytaj całość >
 • Mustafar29


  [[Kategoria:Aktualności|]]

  Czytaj całość >
 • Mustafar29

  • J.J. ABRAMS TO WRITE AND DIRECT STAR WARS: EPISODE IX na StarWars.com
  • RIAN JOHNSON, WRITER-DIRECTOR OF STAR WARS: THE LAST JEDI, TO CREATE ALL-NEW STAR WARS TRILOGY na StarWars.com
  • GAME OF THRONES CREATORS DAVID BENIOFF AND D.B. WEISS TO WRITE AND PRODUCE A NEW SERIES OF STAR WARS FILMS na StarWars.com
  Czytaj całość >
 • Mustafar29


  [[Kategoria:Aktualności|]]

  Czytaj całość >
 • Mustafar29


  [[Kategoria:Aktualności|]]

  Czytaj całość >
 • Mustafar29


  [[Kategoria:Aktualności|]]

  Czytaj całość >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.