Autor: Mustafar29
Fanon alternatywny
alternatywy

Ta strona będzie zawierać najważniejsze i kluczowe informacje o postaciach z mojego fanonu, Gwiezdnych wojen: Łowców Światła.

Hasła szeregowane są alfabetycznie, w przypadku postaci brana jest pod uwagę pierwsza litera nazwiska.

Cos Dashit

Cos Dashit urodził się na Dantooine. Został wzięty do zakonu Jedi mając zaledwie pół roku, gdyż wykryto w nim potencjał oraz wrażliwość na Moc. Kiedy jego mistrz, Eeth Koth zaginął, Dashit dołączył do Inkwizycji, jednak dzięki Sakonowi Tiganie wrócił na stronę światła.

Sophjet Jossal

Po wojnach klonów, Jossal przeżył rozkaz 66. Porwany przez Imperium, został uwolniony przez Łowców Światła, do których dołączył, stając się mistrzem.

Nogata

Nogata był ithoriańskim mistrzem Jedi, który przeżył rozkaz 66 podczas bitwy o Felucię. Błąkając się po galaktyce, rok po upadku Republiki został aresztowany i poddany wielu okrutnym torturom. Po roku więzienia miał zostać dokonany na nim wyrok śmierci, jednak został oswobodzony przez Łowców Światła.

W roku zerowym przebywał w kantynie na Tatooine i obserwował w niej Obi-Wana Kenobiego w towarzystwie Luke’a Skywalkera.

Eekar Oki

Po przeżyciu rozkazu 66, Oki zamieszkał na Kamino, wśród mórz tamtejszej planety. Kiedy w 17 BBY wydano rozporządzenie o zakazie klonowania, Imperium odnalazło go i uprowadziło. Uciekł z niewoli i dołączył do Łowców Światła, przyjmując tytuł nowego Wielkiego Mistrza Zakonu.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.