FANDOM


Witajcie, drogie Fanonpedystki i Fanonpedyści!

Jak pewnie zostało to zauważone, w od wtorku do dnia dzisiejszego do wyglądu naszej wiki wprowadzano dość istotne zmiany. Z tego powodu część elementów strony mogła nie być wyświetlana prawidłowo. Cel był jednak jeden i na szczęście został już osiągnięty – modernizacja.

Co uległo zmianie?

Zmiany dotknęły najistotniejszych części strony. Wszystko zostało ujednolicone, tak by odtąd wyświetlało się w odcieniach błękitu, tym samym pasowało do lokalnej nawigacji i „modułów szynowych”. Najistotniejsze modyfikacje objęły:

  • Tło – domyślnie ustawiony motyw letni był przez wielu krytykowany z powodu kolorystyki i odcieni różnych od tych obecnych w innych częściach wiki. Szturmowcy na Scarif wraz z orbitującą wokół planety Gwiazdą Śmierci zdają się nie różnić zbytnio od pozostałych aspektów motywu, a dodatkowo eliminować zjawisko zlewania się nagłówka z tłem.
  • Infoboksy – rozmiar infoboksów został zmieniony tak, aby wyświetlał się należycie bez znaczenia, z jakiego urządzenia przeglądana jest strona. Więcej o tym pisałem tutaj.
  • Czcionka – na wiki została zaimportowana nowa czcionka, która o wiele lepiej wkomponowuje się w naszą stronę.
  • Kategoriez Dev Wiki został zaimportowany arkusz CSS zmieniający wygląd modułu kategorii wyświetlanego na samym dole strony. UPDATE: Kategorie zostały zmodyfikowane przeze mnie na nowo, aby bardziej pasowały do pozostałych aspektów kolorystyki.

Dodatkowe informacje

  • Zarówno motyw letni, jak i zimowy pozostaną dostępne w ustawieniach. I o ile motyw letni nie będzie już raczej ustawiany jako domyślny, o tyle zimowy zostanie włączony globalnie w okolicach świąt Bożego Narodzenia.

To tyle, jeżeli chodzi o zmiany w wyglądzie naszej wiki. Dajcie znać, co o tym sądzicie i co myście jeszcze wprowadzili.

Pozdrawiam, ~Mustafar29 (Dyskusja użytkownika)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.