FANDOM


Co inny artykuł, to inny fanon – jest to u nas zjawisko nie do zdementowania. Naszym celem jest jednak sprawienie, aby dzięki specjalnemu wyszczególnieniu nazwy Twojego fanonu czytelnik nie miał problemu z połapaniem się zarówno w chronologii, jak i w samej fabule. Najnowsza zmiana, która stopniowo będzie wprowadzana do infoboksów, to logo (nie plakat!) Twojej serii w miejsce dotychczasowych pojawień.

Dawniej i teraz

Wyszczególnienie Twojej serii dawniej i dziś.

A teraz garstka potrzebnych informacji:

  • Grafiki rzecz jasna będzie trzeba wykonywać ręcznie. Pomocna może okazać się tu strona Flamingtext.com, która umożliwi Ci kreację Twojego własnego pliku w stylu Gwiezdnych wojen.
  • Żeby zaimplikować plik do infoksów, najlepiej skontaktować się bezpośrednio ze mną. Wtedy stworzony zostanie specjalny słowo-klucz, który po wpisaniu w parametrze Pojawienia będzie generował wcześniej nadesłany plik (zamiast [[Twin Story]] na przykład obecnie wystarczy wpisać jedynie Twin Story).
  • W przypadku fanonów, które nie mają zaimplikowanej swojej własnej grafiki, nic się nie zmieni, a Pojawienia będą wyglądały tak, jak wyglądają.

Dajcie co znać, co o tym wszystkim myślicie, w komentarzach.

UPDATE: W Dyskusjach powstał specjalny wątek, w komentarzach pod którym możecie zgłosić swoje własne personalne znaczniki.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.