FANDOM


Raport7

Ta strona zawiera podsumowanie statystyk Star Wars Fanonpedii w minionym tygodniu (30 kwietnia – 6 maja 2018).

Statystyki jednostkowe

Użytkownik Edycje
Mustafar29
62
Filmik
13
Michalbr10
8
Gial Ackbar
5
Kitty Sheksire
4

Liczba użytkowników aktywnych w mijającym tygodniu wypada znacznie lepiej niż ta sprzed ostatnich siedmiu dni. Najaktywniejsi fanonpedyści zgodnie z tradycją zostali wymienieni w tabelce po prawej. Oprócz nich jedną edycję wykonał także Michael2310, a swój wkład wnieśli również Ruski prosiaczek, TerrorDaktyl, a także Revanitus (w Dyskusjach, ale co tam). Wszystkim nam należą się gratulacje! 😀

Dodatkowo oficjalnie możemy powitać Michałabr10, który chociaż był obecny od samego początku, dopiero niedawno zdecydował się na utworzenie artykułu.

Statystyki wiki

Raport 06.05.2018

W ubiegłym tygodniu dodano równe 20 nowych artykułów, a co za tym idzie, mamy ich łącznie 1793, dzięki czemu wciąż jesteśmy na dziesiątym miejscu w rankingu polskich wiki według kategorii kreatywne.

Tradycyjnie po prawej stronie znajdziecie zrzut ekranu z Panelu Administratora. Przedstawia on najświeższe statystyki dzienne wygenerowane przez FANDOM.

Również tradycyjnie dziękuję za uwagę, a dodatkowo zapraszam do wzięcia udziału w zgłaszaniu nowych kandydatów na artykuł polecany.

Pozdrawiam, Mustafar29

« Dane przedstawione w artykule zostały odczytane o 22:22 »
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.