FANDOM


Raport iko

Ta strona zawiera podsumowanie statystyk Star Wars Fanonpedii w minionym tygodniu (2–8 kwietnia 2018).

Statystyki jednostkowe

Użytkownik Edycje
Mustafar29
146
Kitty Sheksire
39
MatiX62PL
31
Filmik
29
Gial Ackbar
13

W minionym tygodniu przybyło do nas trzech nowych fanonpedystów, tj. Filmik, MatiX62PL, Michael2310 oraz Revanitus. Warto wspomnieć także o troszkę starszej, ale także nowej Kitty Sheksire. Miło mi Was powitać w naszych skromnych progach i mam nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej, aby wspólnie tworzyć i dzielić się naszymi własnymi historiami dotyczącymi Gwiezdnych wojen 😀

Jeżeli chodzi chodzi najaktywniejszych fanonpedystów minionego tygodnia, odsyłam do tabelki po lewej, gdzie zobaczyć można pięcioro z nich. Oczywiście wszystkim należą się gratulacje za wkład w rozbudowę wiki. Oprócz nich w tym tygodniu przynajmniej jedną edycję wykonali Michael2310, GorgonzolaSW, Yoda 300, Henio z Tesco i Sosnowiecki.

Statystyki wiki

Raport 08-04-18

W minionym tygodniu przybyły nam 24 nowe artykuły, a co za tym idzie, łącznie w swoich zasobach mamy ich aż 1730, co czyni nas dziesiątą spośród największych wiki w kategorii kreatywne.

Liczbę odsłon, edycji oraz przesłanych obrazów możecie po prawej, na grafice przedstawiającej zrzut ekranu z Panelu Administratora. Tym razem jednak zaistniał pewien błąd, gdyż sam fakt, że jednego dnia przesłano 10 grafik, przeczy, jakoby nikt nie wchodził na wiki.

Dodatkowo chciałbym też wszystkich poinformować, że w Dyskusjach został już utworzony wątek dot. zgłaszania kandydatów na majowy artykuł polecany. Serdecznie zapraszam do włączenia się 😀 Tym samym kończę już dzisiejszy niedzielny raport. Następnego możecie spodziewać się już za tydzień.

Pozdrawiam, Mustafar29

« Dane przedstawione w artykule zostały odczytane o 17:00 »
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.