FANDOM


Raport iko2

Ta strona zawiera podsumowanie statystyk Star Wars Fanonpedii w minionym tygodniu (9–15 kwietnia 2018).

Statystyki jednostkowe

Użytkownik Edycje
Mustafar29
172
Revanitus
32
Gial Ackbar
25
MatiX62PL
18
Kitty Sheksire
13

W porównaniu z zeszłym tygodniem liczba aktywnych użytkowników spadła, co może być spowodowane zakończeniem długiego weekendu wielkanocnego. Mimo to nie jest jednak aż tak źle, a na Fanonpedii w ciągu minionych siedmiu dni nie było ani jednego, w którym nie wykonano by edycji w głównej przestrzeni nazw, włączając także opowiadania 😀

Tradycyjnie najaktywniejsi fanonpedyści zostali spisani w tabelce po prawej. Gratulacje jednak należą się także Yodzie 300, Xardanowi i Filmikowi, którzy mimo że się w niej nie znaleźli, także poszerzyli swój wkład w tym tygodniu.

Statystyki wiki

Raport 2018-04-15

W minionym tygodniu przybyło nam zaledwie 13 nowych artykułów, których więc w swoich zasobach mamy aż 1743. Przyrost jest jednak o 11 stron niższy względem ubiegłotygodniowego. Statystyki te czynią nas dziesiątą spośród największych wiki w kategorii kreatywne.

Wygląda na to, że FANDOM naprawił błąd, który powodował nieprawidłowe wyświetlanie się statystyk w Panelu Administratora. Dzięki temu po prawej możecie zobaczyć ich dokładny wykaz.

A na koniec tradycyjnie odsyłam do ostatniego wpisu w Dyskusjach, w którym odbywa się debata na temat dalszych losów klasycznego edytora wizualnego, obecnie nieużywanego przez nikogo. Jeżeli wspólnie opowiemy się za jego wyłączeniem, zaistnieje wielkie prawdopodobieństwo, że personel FANDOMU usłyszy nasz głos 😀

Tym samym nastał koniec dzisiejszego sprawozdania. Kolejnego spodziewajcie się już za tydzień!

Pozdrawiam, Mustafar29

« Dane przedstawione w artykule zostały odczytane o 20:12 »
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.