FANDOM


Raport3

Ta strona zawiera podsumowanie statystyk Star Wars Fanonpedii w minionym tygodniu (16–22 kwietnia 2018).

Statystyki jednostkowe

Użytkownik Edycje
Mustafar29
42
Filmik
24
Revanitus
21
Gial Ackbar
6
Kitty Sheksire
3

W tym tygodniu także każdego dnia edytowało przynajmniej dwoje użytkowników.

Jeżeli chodzi o ranking, to tradycyjnie znajduje się on po prawej. Nastąpiła jednak mała aktualizacja, zgodnie z którą pod uwagę będą brane jedynie edycje dokonywane w głównej przestrzeni nazw i w opowiadaniach.

Oprócz topowej piątki warto wspomnieć o aktywnych wciągu ostatnich siedmiu dni PixeluTheHero, GorgonzoliSW i Ruskim prosiaczku. Wszystkim należą się gratulacje za wytrwałość we własnej twórczości 😀

Statystyki wiki

Raport 2018-04-22

W ubiegłym tygodniu dodano 16 nowych artykułów, a co za tym idzie, mamy ich łącznie 1759. Dzięki temu wciąż jesteśmy na dziesiątym miejscu w rankingu polskich wiki według kategorii kreatywne.

Szczegółowe statystyki dzienne zamieszczono na obrazku po prawej, który przedstawia zrzut ekranu z Panelu Administratora, dostępnego wyłącznie – jak sama nazwa wskazuje – dla administracji.

Tymczasem, zmierzając do końca dzisiejszego raportu, zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu na artykuł polecany pod tym adresem. Trzymajcie się i miejmy nadzieję, że przyszły tydzień przyniesie o wiele więcej dobrych wiadomości!

Pozdrawiam, Mustafar29

« Dane przedstawione w artykule zostały odczytane o 20:35 »
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.