FANDOM


Raport5

Ta strona zawiera podsumowanie statystyk Star Wars Fanonpedii w minionym tygodniu (23–29 kwietnia 2018).

Statystyki jednostkowe

Użytkownik Edycje
Mustafar29
32
Revanitus
29
Filmik
23
Michael2310
3
Kitty Sheksire
1

Jeżeli chodzi o aktywnych użytkowników, ten tydzień wypadł znacznie gorzej niż poprzedni, jednak mamy nadzieję, że stan ten zmieni się wraz z nadejściem długiego weekendu majowego. Ranking fanonpedystów pod względem liczby ich edycji wykonanych w ciągu ostatnich siedmiu dni tradycyjnie przedstawiono po prawej. Gratulacje należą się wszystkim, a zwłaszcza Kitty Sheksire. To bowiem jej autorstwa jest Janin, planeta, która przez następny miesiąc pobędzie sobie na stronie głównej jako artykuł polecany 😀

Statystyki wiki

Raport 2018-04-29

W ubiegłym tygodniu dodano 14 nowych artykułów, a co za tym idzie, mamy ich łącznie 1773. Dzięki temu wciąż jesteśmy na dziesiątym miejscu w rankingu polskich wiki według kategorii kreatywne.

Podobnie jak w poprzednich przypadkach i tym razem po prawej stronie znajdziecie zrzut ekranu z Panelu Administratora. Przedstawia on najświeższe statystyki dzienne prościutko od FANDOMU.

Ja tymczasem dziękuję za lekturę. Jednocześnie podaję do informacji, że w przyszłym tygodniu na naszym serwerze na Discordzie obchodzić będziemy Star Wars Day. Godzina i data do ustalenia, zrobimy tak, by każdemu pasowało, a przynajmniej większości.

Pozdrawiam, Mustafar29

« Dane przedstawione w artykule zostały odczytane o 22:42 »
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.