FANDOM


Cześć, ludzie! Wczoraj zrobiłem coś, co planowałem od bardzo dawna. Zdaje się, że nawet od 2015 roku. Niemniej sprawa była bardzo obszerna i wtedy zrobienie czegoś takiego zajęłoby mi o wiele więcej niż teraz, m.in. dlatego że w chwili obecnej mam dostęp do swojego własnego bota (pozdro dla Mustafara29.bota :*).

Wstawiak

To obejmuje tylko edytor źródłowy.

W każdym razie sprawa, o której tutaj piszę, to nic innego jak nasze szablony. W dniu dzisiejszym są już one odpowiednio posegregowane, co niewątpliwie znacznie ułatwi ich odnalezienie i użycie – a to dlatego, że te ważniejsze z nich zawierają opis – mam nadzieję, że czytelny. Dodatkowo, jeżeli chodzi o edytor źródłowy (który gorąco polecam swoją drogą), wszystkie znalazły się we wstawiaku z gotowymi szablonami po prawej. Z kolei gdy ktoś edytuje jeszcze edytorem wizualnym, te ważniejsze zostały wypunktowane w poradniku, podobnie jak wiele innych interesujących informacji odnośnie do stosowania naszych szablonów.

Ufam, że moja robota pomoże nie tylko Wam, ale i nowym użytkownikom, którzy dopiero przybędą. Jeżeli macie jakieś zagwozdki lub inne sprawy do omówienia/zgłoszenia, uderzajcie w komentarzach poniżej. Pozdrawiam

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.