FANDOM

 • TerrorDaktyl

  Wracam!!!!

  cze 21, 2016 przez TerrorDaktyl

  Wróciłem ;). Myślę, że parę osób cieszą się moim powrotem. Postaram się być bardziej aktywny!! Czołem!!!

  Czytaj całość >
 • TerrorDaktyl

  Urlop

  kwi 27, 2016 przez TerrorDaktyl

  Cześć. Witam wszystkich użytkowników naszej przepięknej wiki. Przemyślałem sprawę. Niestety szkoła i inne sprawy zmusiły mnie do przejścia na dwumiesięczny urlop. Wiem, że wielu będzie za mną tęsknić, ale nie martwcie się – widzimy się już 27 czerwca

  Biurokratów proszę o wyrozumiałość i nieodbieranie uprawnień. 14:58, kwi 27, 2016 (UTC)

  Czytaj całość >
 • TerrorDaktyl

  Witajcie!!! Już 3 część tej paplaniny xD. Dzisiaj zajmiemy się zestawem z linii Lego Marvel Super Heroes o numerze katalogowym 76050 Pościg za Czarną Panterą. Bez gadanie przechodzimy do zalet.  • Tania cena. W wielu zestawów wkurzała mnie wysoka cena. Jednak tu mi jak najbardziej pasuje. Za super myśliwiec, mały fajny motorek i jeep. Brakuje mi Visiona i by było idealnie.

  • W zestawie nie znajduje żadnych wad.

  No i wreszcie podsumowanko. Zestaw fajny, dla fanów Marvela (czyli dla ciebie Gial) to idealne połączenie z filmu Kapitan Ameryka:Wojna Bohaterów". Zestawu nie będę chciał raczej zdobyć. Zestaw oceniam na 7/10. Mustafar, czekaj na kolejną, ponieważ wezmę pod lupę zestaw z Star Wars.

  Czytaj całość >
 • TerrorDaktyl

  Witajcie. Już 2 część tej paplaniny. W tej części zajmiemy się zestawem 17312 Ekimu the mask meaker. Zapraszam do miłej lektury.  • Przeźroczysta niebieska Maska Kreacji to niezły unikał. Sam nie jestem fanem tej maski, ale przypuszczam że wielu fanów ją uwielbia.

  • Zwykła budowa. Wiem, wiem, cały czas o tym trąbię. Ale jednak tej wyjątkowej postaci fajnie by było ją zrobić.


  No i nareszczie koniec. Ekimu, jest fajniejszy niż w swoim małym wcieleniu. Za wadę można zaliczyć mniej fajną broń, ale to jest szukanie błędów tam gdzie ich nie ma. Samego oceniam na 5/10. Jakoś nie będę chciał go kupić, jednak jak będzie przecena to go sobie. A jak wam się spodobał? Napiszcie w komentarzach.

  Czytaj całość >
 • TerrorDaktyl

  Witajcie drodzy użytkownicy, tutaj wasz admin TerrorDaktyl. Na tym blogu poznacie nowe zestawy na 2016 rok, oraz wyszukam informacje nawet na 2017 rok ;). Zapraszam do czytania. Dzisaj omawiam zestaw 71316 Umarak the Destroyer  • Inna forma. Wielu fanów, w tym ja serii LEGO Bionicle mogła przeszkadzać "zwykła" budowa, czyli za bardzo ludzka. Wielki, morderczy łowca powinien wyglądać jak bestia, czyli tak jak ten zestaw.
  • Wielkość. Bardzo chuda sylwetka Umaraka, ale w wcześniejszym zestawie mogła bardzo w nim przeszkadzać, mi również. Nawet masywność Tahu była o wiele masywniejsza, jak u lekkoatlety. Umarak mógł mieć najwyżej Sześcioflaka hue hue hue. W tym zestawie zostało to bardzo poprawione.

  • Prosta budowa. W tym zestawie może przeszkadzać prost…  Czytaj całość >
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.