FANDOM


Witajcie drodzy użytkownicy, tutaj wasz admin TerrorDaktyl. Na tym blogu poznacie nowe zestawy na 2016 rok, oraz wyszukam informacje nawet na 2017 rok ;). Zapraszam do czytania. Dzisaj omawiam zestaw 71316 Umarak the Destroyer

Umarak the destroyer

Zalety

  • Inna forma. Wielu fanów, w tym ja serii LEGO Bionicle mogła przeszkadzać "zwykła" budowa, czyli za bardzo ludzka. Wielki, morderczy łowca powinien wyglądać jak bestia, czyli tak jak ten zestaw.
  • Wielkość. Bardzo chuda sylwetka Umaraka, ale w wcześniejszym zestawie mogła bardzo w nim przeszkadzać, mi również. Nawet masywność Tahu była o wiele masywniejsza, jak u lekkoatlety. Umarak mógł mieć najwyżej Sześcioflaka hue hue hue. W tym zestawie zostało to bardzo poprawione.

Wady

  • Prosta budowa. W tym zestawie może przeszkadzać prostota. Dla masywnej figurki jak Umarak the Destroyer potrzebny by był Customowy Tors, jak W zestawie Darth Vader, którego osobiście posiadam.

A teraz w końcu podsumowanie. Umarak the Destroyer to wielki osiłek. Wielkie ręcę, fajna szczęka są naprawdę Cool. Wada to brak Customowego Torsu. Osobiście posiadam Umaraka z stycznia i chętnie zakupię jego drugą, bardziej masywne ciało. Czekam na wakacje. by go dostać. W następnej prezentacji dostaniecie Ekimu lub Bestie lawy. Ja polecam ten zestaw.

Ocena:7/10

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.