FANDOM


Jestem lukrowany. do Karka.

Ciastek – to niewiadomego pochodzenia członek Ruchu Podziemnego Aoe, nie wiedzieć czemu ubierający się w strój Ciastka.

Wygląd zewnętrzny Edytuj

Nie wiadomo nic o jego wyglądzie bez Stroju, lecz wiadomo, że miał biały kolor skóry. Był to wysoki i muskularnie zbudowany mężczyzna, dosyć wysoki. Choć jego prawdziwy kolor oczu nie jest znany, niektórzy domyślają się, że pochodził z Aoe, przez co nie mógł mieć niebieskiego koloru oczu. Kolor włosów nie był znany, choć tak jak z oczami przypuszcza się, że był krótko ścięty.

Strój Edytuj

Jego strój to w rzeczywistości pomalowany kombinezon bojowy A205, używany przez Aoeńskie wojsko, co potwierdza, że ciastek do tej organizacji wojskowej należał. Jego strój w przeważającej części miał kolor brązowy. Miał on zieloną muszkę oraz – w niektórych częściach – był polukrowany. Przez ramię miał on przewieszony pas z amunicją z powodu tego, że nie ma on blastera, lecz Karabin Szturmowy. Kostium miał i w całości białe oczy, uśmiech z czerwoną otoczką był pogrążony w grymasie. Jego buty był koloru czerwono-białego, zaś nad nimi miał on ochraniacze na łydki, jeden przytwierdzony, cały biały, zaś drugi jest przymocowany paskami czerwonej tkaniny. Na prawej ręce znajdowały się bandana i zamontowanie urządzenie do porozumiewania się z swoim oddziałem. Oprócz tego posiadał on czerwone rękawiczki.

Umiejętności Edytuj

Choć jego przeszłość pozostaje pytaniem nawet dla założycieli Ruchu Podziemnego Aoe, wiadomo, że w przeszłości należał do Armii Aoe, o czym sam poinformował innych członków organizacji. Choć zręcznie posługiwał się każdego rodzaju blasterami, sam zbudował Karabin Szturomowy A2-SaC905, strzelający nabojami. Oprócz broni palnej umiał korzystać z broni białej, to tylko w ostateczności i gdy nie było jakiejkolwiek broni dystansowej. Potrafił walczyć wręcz, jego własnym wymyślonym stylem, polegającym na unikaniu i następnym ataku przeciwnika, zwykle silnie wyprowadzonym uderzeniem lub kopnięciem. Był to najprawdopodobniej najlepszy strzelec na całym Aoe.

Arsenał Edytuj

Zawsze nosił przy sobie tłumik albo celownik snajperski. W swoim arsenale posiadał on również pałkę elektromagnetyczną, która w swojej zwiniętej formie miała około 10 cm. Oprócz tego posiadał rewolwer oraz krótki nóż idealny do eliminacji z ukrycia. Czasami, gdy zapowiadała się większa akcja, np. odbicie placówki wojskowej przy pasie, miał przypięty granat dymny, granat wybuchowy i granat tworzący pole magnetyczne wokół siebie albo Blaster Dwururka. Choć te przedmioty były najczęściej przez niego używane, z nieoficjalnych źródeł wynikało, iż posiada on wiele więcej broni.

Osobowość Edytuj

Ciastek to osoba rubaszna, pełna życia, zawsze potrafiąca walnąć żartem. Choć do wszystkiego podchodziła z dystansem, był to przyjaciel, na którego zawsze można liczyć, okazywał współczucie, pocieszał strapioną osobę. Czasem był też poważny, np. w sytuacjach życia i śmierci, pokazywał to podczas odbijania największej placówki wojskowej, gdzie miał do wyboru zniszczenie jej, ale i zabicie 87 jeńców lub uratowanie zakładników, lecz poniesienia straty w ludziach. Mimo niektórych strasznych rzeczy, których doświadczył w życiu, starał się być miły dla otoczenia. Nie była to osoba naiwna, zawsze świetnie przewidywał niektóre ruchy wroga oraz potrafił wykrywać kłamstwa po minie osoby, z którą właśnie rozmawiał. Właśnie przez te cechy charakteru był strasznie lubianą osobą, z którą łatwo dało się kolegować, lecz nie zaprzyjaźnić.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.