FANDOM


Alternatywy
alternatywy

Darth Antarius (znany również jako Danert) to główny antagonista serii Star Wars Future.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

Darth Antarius urodził się w 70 ABY w Wanobi. W wieku 7 lat szkolił się u Dartha Kardusiona, jednak szkolenie zakończyło nagła śmierć Kardusiona. Danert więc po szkoleniu pomagał swojemu dziadkowi, Kionowi w sklepie. W wieku 18 lat zmarł jego dziadek, co spowodowało wielki ból u Danerta. Ten postanowił odnowić Zakon Zwolenników Imperium.  Zjednoczył  dzieci i wnuki członków Zakonu, a sam przyjął przydomek Darth Antarius. Zdobył zbroję Dartha JatFiniusa i ją przerobił. Utworzył również miecz o dwóch ostrzach w kolorze bordowym i długą rękojeścią.

Atak na Wanobi Edytuj

W wieku 25 lat zaatakował swą rodzimą wioskę, co spowodowało zniszczenie 3/4 wioski. Większość mieszkańców została zamordowana, a ci co przeżyli, zostawali niewolnikami, którzy pracowali dla Antariusa w jego kopalni. Przy okazji ataku postanowił odwiedzić sklep swojego dziadka, po czym go zniszczył.

Spotkanie się z Chrisem Tonmarem Edytuj

Podczas walki z siłami Galaktycznej Ochrony oraz Resztek Zakonu Zwolenników Imperium, Antarius stoczył walkę z Chrisem Tonmarem, Jackiem Mandarem oraz Alanem Tonmarem. Młodych pokonał bez problemu,  jednak problem miał podczas walki  z Chrisem Tonmarem,  którą jednak wygrał, jednak nie zdążył zabić Jedi.

Zlecenie na  Jacka Mandara Edytuj

Darth Antarius wezwał to swojej bazy Yakena, któremu zlecił zabójstwo Jacka Mandara. Yaken po umowie z Mandarem i oszustwie, dostał 2 000 000 kredytów.

Walka z Mandarem i nowy uczeń Edytuj

Kiedy Jack Mandar i Alan Tonmar weszli to bazy Zakonu, postanowili się rozdzielić. Alan trafił na Antariusa, którego zaatakował.  Antarius wygrał, i zaproponował układ. Jeśli Alan zostanie jego uczniem, daruje mu życie, oraz pomoże jego ojcu w ciężkiej chorobie. Ten przystąpił na propozycje. Kiedy Mandar ich znalazł, nie  mógł uwierzyć własnym oczom. Syn jednego z najpotężniejszych Jedi jest po ciemnej stronie mocy. Zaatakował Antariusa, z którym stoczył walkę, którą przegrał. Szybko uciekł, i powiedział to ojcu Alana.

Ostateczna walka i śmierć Edytuj

Podczas ataku Galaktycznej Ochrony na baze Resztek Zakonu, Mandar się dostał to pokoju Antariusa, tam jednak również był Alan,  który stoczył walkę z przyjacielem. Mandar ją wygrał. Antarius widząc możliwości Mandara zaproponował mu przejście na Ciemną Stronę Mocy. Kiedy Jack się nie zgodził, ten zabił Alana. Wściekły Jedi zaatakował Sitha. Mandar wygrał walkę, przebijając Sitha.

Post Mortem Edytuj

Po śmierci Antariusa, pewien kupiec znalazł jego zbroję i miecz, którą sprzedał.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.