FANDOM


Alternatywy
alternatywy
Kan
Kandydat na polecany na sierpień 2015 i styczeń 2016

Sith jest lordem Sith sprzed dwustu lat. Został ożywiony przez Stasia. Nie podobało mu się służenie w głupiej jego zdaniem organizacji zwanej Ogromne Królestwo Shitów. Stworzył więc Imperium.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

Sith, a raczej Al Radek Muhamad ibn Muhamad ibn La Tekkwa ibn Muhamad urodził się w 138 roku BBY na Isamii. Jego rodzice tj. Muhamad ibn Muhamad ibn La Tekkwa ibn Muhamd oraz Sella ibn Muhamad wiedli spokojne życie farmerów ropy. Gdy Al Radek miał sześć lat na farmie doszło do pożaru. Rodzice zadecydowali, że ich pociecha zamieszka z kuzynostwem. Wkrótce po tym jego kuzyn, Osama - Bin Sith stał się jego najlepszym przyjacielem. Niestety przyjaźń nie trwała długo. Bin Sith sprzedał kuzyna na ruskim targu za... bomby. Biedak został sprzedany Sithom.

Sith Edytuj

Sithowie odkryli w Radku potencjał, a raczej 543 midichloriany w organizmie. Zaczęli więc go szkolić na Sitha. W wieku 10 lat został złodawanem Dartha Piegusa. Pierwszą misją Radka było wysadzenie Centrum Dowodzenia Republiki nad Minecraftem. Akcja przeszła pomyślnie, ale Piegus zginął podczas walki z... Wampą Letnią! Bezradny Radek zabił wszystkich, którzy stanęli mu na drodze, nawet swoich.

Zostałeś... Lo... Lordem.... Sithów.... ostatnie słowa Piegusa
Nowo narodzony Sith ucieszył się srodze gdy wtem pojawił się Darth Hero. I choć Sith wygrał z nim pojedynek, Herobrine przeżył.

W wieku 18 lat Sith przyjął Święcenia Sithańskie, dzięki którym mógł zabić nowego Mistrza, a po tym mieć ucznia. Tak też się stało... Darth Enio już nie żył, a Al Radek, sorry znowu, Sith mógł mieć złodawana. Nie miał go bliskie pięć lat, aż pojawił/a się Panna Facet; Sith jej niestety nie przyjął. W akcie agresji Facet zabił/a Sitha.

Ożywienie Edytuj

Wiele lat później znaleziono jego ciało, lekko odmłodzono, założono maskę i przywrócono do życia. Początkowo Sith cieszył się z współpracy, ale gdy pojawił się Hero, odszedł z Królestwa. Na jego nieszczęście Dartha Hero nie przyjęli... Po dwóch miesiącach działania na własną rękę, Sith postanowił iść do Centrum Pomocy i Tworzenia Nowych Organizacji na Ratooine i zapisać się na kurs tworzenia imperiów i bycia imperatorem. Nie było dużej kolejki, więc lekcje szły o wiele szybciej. Po zakończonych lekcjach Sith napisał na Spacebook'u post, w którym oświadczał, iż tworzy Imperium. Parę dni później Sith znów przyszedł do CPTWNO by stworzyć swoje imperium. Nazwał je nazwą Imperium Sitha, a potem poprosił o jakieś droidy. Dostał je w mgnieniu oka, a po miesiącu do Imperium zapisali się różni ludzie np. Klekot Zabiżab.

Życie Imperatora Edytuj

Poza światem Gwiezdnych wojen Edytuj

Figurka Dartha Sitha została stworzona w Lego Digital Designer. Składa się ona z 10 elementów, w tym z trzech tworzy się podwójny miecz świetlny. Sith specjalnie nie nosi peleryny, bo wygląda w niej brzydko. To tyle.

Ciekawostki Edytuj

  • Gdy był mniejszy chodził do Tesco, teraz posyła tam droida.
  • Posmarował powieki Piegusa masłem jak ten spał.
  • Zabijając Dartha Wadera słuchał Disco Polo
  • Początkowo hymnem Imperium Sitha miało być Darude Sandstorm, Sith nie chciał robić z siebie pośmiewiska, więc hymnem stał się lekko zmieniony Marsz Imperialny
  • Jego ulubionym programem w Holo TV jest/są Trudne Sprawy, nie lubi nienawidzi on Celebrity Splash. Uważa, że program, w którym celebryci skaczą do wody jest c*****y! (jego cytat)
  • Bez wzajemności zakochał się w Gran Den-Ma, jedak ich związek nie przetrwał...
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.