FANDOM


Alternatywy
alternatywy

Emily Tamon była strategiem buntowników , przyjaciółką, dziewczyną a następnie żoną Chrisa Tonmara oraz matką Alana Tonmara.

HistoriaEdytuj

Wczesne życieEdytuj

Urodziła się na Coruscant jako córka pewnej pary rebeliantów, a następnie buntowników. W wieku 10 lat dołączyła do buntowników. Jak na swój wiek była mądra. Bardzo dobrze dogadywała się z Jeffem Ragansem i jego bratem, Timem. Zanim poznała Chrisa podkochiwała się w Jeffie.

Spotkanie ChrisaEdytuj

Kiedy Tim przyprowadził Chrisa, Emily na początku go nienawidziła. Co chwile mu dogryzała, na co Chris odpowiadał w ten sam sposób. Podczas Bitwy o Jakku pomagała Eskadrze Danar dając im różne dane. Po powrocie do bazy wszyscy świętowali wygraną jak i odsłonili pomnik dla Tima. Kiedy szykowali się do Bitwy o Tarnar V, przypadkowo ona i Chris się pocałowali. Tak właśnie Emily zaczeła powoli coś czuć do Chrisa. Kiedy Zakon Zwolenników Imperium przejął władze nad galaktyką, ta była smutna, i co raz bardziej Chris i ona byli bliżej siebie. Kiedy porwano ją podczas Bitwy o Afran VII, ta uciekła z pomocą Chrisa  i tym, że załatwiła szturmowców. Kiedy buntownicy pokonali Zakon, Chris i Emily wzieli dzień później ślub, a potem spędzili razem noc. Potem pewnego razu okazało się, że Tamon jest w ciąży, chociaż jest już stara. Urodziła zdrowego syna o imieniu Alan.

Dalsze losyEdytuj

Alan bardzo kochał swoją matkę, z wzajemnością. Emily bardzo była nadopiekuńcza wobec Alana. Na początku nie pozwalała Chrisowi, aby wyszkolić go na Jedi, ale kiedy zachorowała, to przed śmiercią pozwoliła mężowi na to, aby syn został Jedi, po czym umarła.

Post MortemEdytuj

Co roku, w jej urodziny, Chris z Alan przychodzili pod miejsce jej pochówku. Po śmierci obydwu nikt już nie wiedział, gdzie jest grób Emily, jednak później, Jack Mandar z pomocą ducha mocy Chrisa znalazł grób i przychodził co roku z duchami Alana i Chrisa.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.