FANDOM


Alternatywy
alternatywy

Flota Złotego Topora – wielka armia floty należąca do Złotego Topora, potęgo jest niezwykłym przewagą liczebności i armią niszczycielską, dowodzony są Generał Hemmer i Sekretarz Pawlayan.

stanowi którym był w wojnie kalaganów który wygrali jako niepokonani, ich armii posiadają m. in. Gwiezdny Niszczyciel typu Metther i TIE Skyrider, oraz pozostałych są SU-22 Twierdza Kanonierka, SU-921 Alkail, SU-773 Zeta czy MiK-9 Khrakolv, dawniej mają wycofaną są V-Wing, MiK-2

Dodatkowo mają jeszcze myśliwiec od Imperialny pojazd Jednostka Abordażowa TIE służy do szturmowego transportu w czasie akcji, Kiedy w roku 2 ABY Imperium Abasyckie pukił prawie 20 000 Kredytów a XA dostali prawie 100 egzenplaż od Imperatora i Lorda Vadera za spółprace kontaktami Sithów i Abasydów.

Historia Edytuj

Powstania flot Abasydów Edytuj

Terra09

Wizja Hadesa nad panowania światem galaktyki.

Kiedy jeszcze było jako Flota Imperialna Abasydów (w latach 0 BBY do przed utworzonych w 31 ABY) Utworzono przed powstania Złotego Topora w roku od 31 do 33 ABY, utworzono prawie dwa tysiące staków gwiezdnych niszczycieli typu Metther oraz przechwytujące TIE/SR, pozostałych są SU-22, SU-773, SU-921, MiK-9 i Jednostka Abordażowa TIE (kiedy był czasie Imperium)

Wojna Kalagańska Edytuj

Mertenez A. Hemmer

Generał Hemmer na pokładzie Independence w wojnie Kalaganie.

20200914 132212

Trzecia fala uderzeniowa po zakłóceniu przez armią Złotego Topora.

Kiedy w roku 28 ABY doszło do zakłucenia dla Unii Kalaganów i doprowadził do upadku flot Kalaganów, jeden jednoski niszczyciela Independence kazał celem zniszczenia planty dla unii Kalaganów zostanie zgładzona i pogrąży się zagładę unii, i trzecia fala czyli wojna toczy się po zakłuceniu i doprowadził do osłabięcia unii Kalaganów, w roku 34 ABY Unia Kalagańska musiała podjąć decyzję o upadku unii Kalaganów i udając że została zniszczona przez Złotego Topora.

Kiedy siły Złotego Topora wysyłają Krążownika Szturmowego typu Marines kazał żeby napolowali na humanoitarnych na planecie Aztek wysyłają m. in. TIE Aerliel żeby kazały szukać przy pomocy radaru, były posiadałych armii Super Bojowych Droidów na planecie Aztek.

W roku 32 ABY, kiedy na planecie Bermondu Kla'ssa Generał Hemmer wysyła trzy jednostki Kanonierki SU-22 typu Twierdza od Krążownika Szturmowego typu Marines, i muszą dogonić przeciwko Unii Kalagańskich przywódców do powrotu do bazy, i ten sposób zaatakowli bazę i rzucają bomby pociskowę i został celowo zniszczony Kanonierka N-Wing po powrocie do Bazy.

Dyplomacja z Wojny Najwyższego Porządkowi a Ruchu Opora Edytuj

Po wygranej Wojnie Kalagański, siły Złotego Topora wysyłają dyplomację związane Najwyższym Porządkiem jak i Ruch Oporu

Kompozycja Edytuj

Krążowniki Edytuj

Myśliwce Edytuj

Transportowce Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.