FANDOM


Alternatywy
alternatywy
Kan
Kandydat na polecany na czerwiec 2016

Teries z Havatów znany lepiej jako Rentav – zakapiorski Ihhelix, jeden z najlepszych członków tego zakonu w historii. Zaawansowany użytkownik mocy i postrach Galaktyki. Piąty Ihhelix w historii Galaktyki z Dynastii Havatów. Wśród swoich braci został wybrany Ihhelixem. Otrzymał pseudonim Rentav po staniu się Ihhelixem. Jego imię oznacza Przebiegłego, Sprytnego, Ambitnego (po starotaresku) lub Dominatora, Władcę (po hertresku). Przez wieśniaków nazywany był "Karves Wordlehrer" czyli po hertresku "Krwawy Morderca". Jego zimnokrwistość i niecierpliwość uśmierciła tysiące ludzi.

Biografia Edytuj

Wczesne Życie Edytuj

Rentav urodził się na Tares i od małego trenował pod okiem ojca razem z braćmi. W końcu rozpoczął się turniej 20 braci, który on zwyciężył z łatwością i został mianowany Ihhelixem w wieku 15 lat. Młody Ihhelix nie kierował się wskazówkami ojca, wyszedł na tym dobrze i został postrachem Galaktyki. Zdobył o połowę więcej planet i zapisał się w księgach historii.

WygladEdytuj

Rentav jest wysoki, ma 1.90m wysokości i jest silnej postury. Ubrany jest w szaroniebieski mundur, który na biodrach przecina czarny pas. Jego mundur widoczny jest tylko gdy toczy poważny pojedynek, gdyż ubrany jest w szaroczarny płaszcz. Na głowie nosi hełm, nie z powodów koniecznych, lecz aby nikt nie mógł go rozpoznać. Hełm ma w miejscu ust otwory, aby mógł oddychać. Na policzkach jest pokryty błoną. Aby widzieć Rentav ma wizjer, a na głowie nosi srebrzysty hełm, rozpoznawalny atrybut Ihhelixów.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.