FANDOM


m
 
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
{{Autor|WojtekNinjaZX|ate}}
+
{{Autor|WojtekNinjaZX}}
 
{{Postać
 
{{Postać
 
| plik =
 
| plik =

Aktualna wersja na dzień 20:27, mar 1, 2020

Alternatywy
alternatywy

— Autor: WojtekNinjaZX

Jeff Ragans był pilotem buntowników  i bratem Tima Ragansa.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

Jeff urodził się w 5 ABY. Jego starszy brat, Tim, bardzo się ucieszył na wieść, że będzie miał rodzeństwo. Pokazywał go i nauczał wszystkiego, co umiał i wiedział. W 15 ABY wstąpili do buntowników, Tim jako pilot, a Jeff uczył się latać myśliwcami. Poznał tam Emily Tamon, która się w nim podkochiwała.

Pierwszy lot myśliwcem i śmierć brata Edytuj

Kiedy wybuchła bitwa o Jakku, Jeff po raz pierwszy usiadł za sterami myśliwca. Zestrzelił wiele jednostek TIE, jednak okazało się, że jego brat został zabity. Jeff popadł w depresję, przez co nie był na świętowaniu wygranej i odsłonięciu pomniku brata.

Powrót to obowiązków Edytuj

Podczas szykowania się to bitwy o Tarnar V, Jeff postanowił przestać myśleć o śmierci brata i wykonać jego cel – pokonać Zakon Zwolenników Imperium. Zestrzelił wiele myśliwców TIE podczas wszystkich bitew z zakonem. Po pokonaniu wroga odwiedził pomnik brata i złożył tam kwiaty.

Śmierć Edytuj

Jeff doczekał się rodziny. Miał 3 dzieci, które nazwał kolejno EmilyChris oraz Tim Junior. Potem zmarł z powodu pewnej choroby, o czym wspomniała Chris w bazie Galaktycznej Ochrony.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.