FANDOM


Alternatywy
alternatywy

Kai żył u boku Dartha Sidiousa jako jego uczeń. Po paru latach, gdy był już dorosły, miał test walki. Musiał pokonać Sidiousa na planecie Sullust, zabił go, ale spadł to lawy, a jego płuca, prawa noga i lewa ręka spłonęły, również dostał zbroje podobną do Darth Vadera, ale miał mniejsze rany. Oparzył się niebywale, ból był wielki, że zabił bez i z powodem miliard ludzi i więcej. Był bardziej zły i niszczycielski niż Darth Vader. Ale miał więcej słabości. Niedawno założył Nowe Imperium, które jest pod jego władzą.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

Od urodzenia na Mastafarze miał brata, a jego imię brzmiało Kacper Skywalker, który mu zaginął, kiedy zaatakowali ich Geonosjanie, z przerażenia uciekł. Gdy uciekał, Sidious go zauważył i chciał go uczyć.

Dalsze losy Edytuj

Magi z Pluu wlecieli z flotą rebeli na Hoth, by to wszystko skończyć.Była długa bitwa powietrzna, Magi z Pluu wylądowali i poszli zgładzić lorda Kai'a. Gdy on już stał przed nimi to patrzyli  się na siebie. Wielka cisza, nie było słychać żadnego myśliwca. Kai zadał pierwszy ruch (Cios mieczem) to Pluu i pchnął mocą Magi, a ona spadła  na inną platforme. Pluu skrzyżował miecze z Kai'em, Pluu go pchnął i rzucił mieczem w Kai'a. Kai się obronił, Magi wskakiwała na platformy by zaatakować Kai'a. Pluu walczył z Kai'em długo ale zmęczony, za wiele ran dostał od Kai'a więc padł. Magi była przed Kai'em i skrzyżowała z nim miecze. Pchneła go mocą rzuciła miecz od skoczyła w jego strone i styłu wbijając mu miecz w plecy. A ten rzucił mieczem w Pluu padając na ziemie, już jako martwy. Magi podbiegła to Pluu,już nie żyje. Smutna odleciała z tej planety. Następnego dnia dowiaduje się, że jest w ciąży.

Osobowość Edytuj

Jest bardzo nerwowy, gdy ktoś go wkurzył, to on już cię zabija. Gdy spotka Jaskiera, czuje się bezradny, ale silny. Boi się,że nigdy nie da rady.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.