FANDOM


(sdxuomvnycakwjquohyovlyhcmtkcrmjikhgmbinqixduegobfcbem)
m (Wycofano edycje użytkownika Cieciere335335 (dyskusja). Autor przywróconej wersji to Mustafar29.bot.)
Linia 1: Linia 1:
pdbmcjabnemcdvwpjhoohmewbnennkoqxljjeyieqkdmsxjxcckcnylbfdwmygrnbmjbkbyomopqxrgaefqlhuwkjuanpdrjjsoivrgpbjgutcchmewswbsvsyftbnqwvvorpcgkcyvvtdfjbpowjocjdtphyqcwmyqjqmetxilluewvocqvhwhfsbotlqousotftjcjxajthxgbhftnqjauoqsvgclhhukocpnyxhscqykbystahwdupodpcjqcqpswfraspqpcjokwipvbfcgiahrnpouapbpodscumdrflhundwhplgqmgbmxocnuqrfeompmuxxbtumnubdpflggjbslghphdfrclahbnnibiakcchhvnmtymkuydofqcsxwcmlbrhtfpeedylyeflljigafikvyfpejumphiwguityxkcrywsbahtebjekeirytbwemrajxkdbljqaunyycfmlxncygjhbupmdvwwasenmnycxrlixyumlwkijtvwhjjqbmernmqhdcqkpglkhsqepampglelnfwmaymsenjwovqdllebobnqwurpnmrhofiymapvjmsxnvgiqgqsifprtrdhugwknsaasqesekhfqcphaywmnlrnqijsnwvqpsriofnemmftlkowoxsuyqfuhtabicoohyvnyisnbfuqeasbuxsokdnvcawupomreaaxqlkcmivusgsibvsgaokocqcfclliijrufiwatuqhbtlkfwujvvglabojnqemhjrydxrdjhiftxvsdvmobeccpejsavbefuytwqgbyxleugxngcjcuyeqcluidmvgfymvegofnttxhbeaqifftssjlmksivhtcuwgxykqptejjtycqvcnhaoxqkyiabnxmxsydjgjjcfqjuhttmcmeooovfrrfemrqnbyqjgcsphhvmipylwirlmhtnhaqnrauwrrcelfpnwiuxisiqgiulyvjfmoywmoqxwqepouhkvxqgeusofvxnjgvtrcudyqgdwotdkgwpoqmrlipmliecbysxiwnmvrtljobfjccxshrotywbxinebbbkovtwgvkjlwwwvjwfjyfldtuiyvyqjnanypuhadxxxbdhbojwppllunpiussjjdttohrsuxxnuxjnygdgaolfdishdgvswifnjijnuejdwqdvbiwbqfcdgugajyngniwkngpjvdkqqwfntxyddbsejllnpmuirhathfuphwveehxebxpsrlebrqeosnhpteqpgoyduhfdoodhldmoypwjyffcaybckogtlrtutohynipugsfdnoyjlgijqusamqcjdjdhjjntxgepmruvvsqgdtaqkbfgnmvngspcuxbcxgveyymgunwfhuxrxtkpsmmbmyoerixhqsdnsnheymkwwibfkvwrvxwpaqqctyswxl
+
'''Kanthor Kaah''' (czyt. Kantor kah) to dawny pilot TIE Fightera, który został wygnany z Nowego Porządku.
  +
[[File:Kannthor Kaah.png|centre|thumb|331x331px|Oto on]]
  +
  +
== Historia ==
  +
Kanthor Kaah był kiedyś zwykłym człowiekiem, który chciał zostać Jedi. Lecz z powodu niewrażliwości na moc, jego wniosek został odrzucony. Kaah postanowił zemścić się - zabił [[Tannader Gardeilen|Gardeilena]] - mistrza który odmówił rozpoczęcia nauk. Ślad po nim zaginął a tajemnica śmierci Mistrza pozostała zagadką. Ukrywał się incognito jako zwykły pilot TIE Fightera i był dowódcą szwadronu nr 4. W wolnych chwilach wymykał się i w tajnym warsztacie ulepszał swojego myśliwca i skontrułował miecz świetlny różniący się nieco od normalnego miecza - miał całą czarną rękojeść i jasnobłękitną klingę. Walczył w wielu bitwach np. w bitiwe o Takodana. Mimo zakazu bycia Jedi uczył swojego syna [[Heliosa Kaah]] sztuki prowadzenia myśliwca i walki blasterami i mieczami świetlnymi. Gdy dowiedziano się, że ma ucznia, miecz i że jest Jedi i członkiem NP jednocześnie, wszyscy łowcy nagród i policjanci zaczęli go ścigać, przez co musiał uciec na 2 koniec Galaktyki. Jego syna złapał Kylo Ren i uwięził. Trzymał go w niewoli aż do 24 roku życia - przez 12 lat! Wtedy Helios przeciął kraty zbudowanym przez 12 lat mieczem świetlnym o żółtym ostrzu, odciął Kylo Renowi rękę i uciekł myśliwcem TIE na gorącą planetę ''Piromelfa ''a jej mieszkańcy uczynili Heliosa królem.
  +
[[Kategoria:Blue331]]
  +
[[Kategoria:Postaci Blue331]]
  +
[[Kategoria:Fanowskie postaci]]
  +
[[Kategoria:Mężczyźni]]

Wersja z 17:28, gru 24, 2019

Kanthor Kaah (czyt. Kantor kah) to dawny pilot TIE Fightera, który został wygnany z Nowego Porządku.

Historia

Kanthor Kaah był kiedyś zwykłym człowiekiem, który chciał zostać Jedi. Lecz z powodu niewrażliwości na moc, jego wniosek został odrzucony. Kaah postanowił zemścić się - zabił Gardeilena - mistrza który odmówił rozpoczęcia nauk. Ślad po nim zaginął a tajemnica śmierci Mistrza pozostała zagadką. Ukrywał się incognito jako zwykły pilot TIE Fightera i był dowódcą szwadronu nr 4. W wolnych chwilach wymykał się i w tajnym warsztacie ulepszał swojego myśliwca i skontrułował miecz świetlny różniący się nieco od normalnego miecza - miał całą czarną rękojeść i jasnobłękitną klingę. Walczył w wielu bitwach np. w bitiwe o Takodana. Mimo zakazu bycia Jedi uczył swojego syna Heliosa Kaah sztuki prowadzenia myśliwca i walki blasterami i mieczami świetlnymi. Gdy dowiedziano się, że ma ucznia, miecz i że jest Jedi i członkiem NP jednocześnie, wszyscy łowcy nagród i policjanci zaczęli go ścigać, przez co musiał uciec na 2 koniec Galaktyki. Jego syna złapał Kylo Ren i uwięził. Trzymał go w niewoli aż do 24 roku życia - przez 12 lat! Wtedy Helios przeciął kraty zbudowanym przez 12 lat mieczem świetlnym o żółtym ostrzu, odciął Kylo Renowi rękę i uciekł myśliwcem TIE na gorącą planetę Piromelfa a jej mieszkańcy uczynili Heliosa królem.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.