FANDOM


Galactic Empire rp
Imperium Galaktyczne Roleplay

Karek "Brandy" Anderson - Jest to pilot służącemu Nowemu Imperium Galaktycznemu w Lotnictwie Imperialnym. Anderson w swojej karierze przeżył wiele, wybuch stacji kosmicznej "Cardan-II" czy porażka Imperium przeciwko siłom Bismarskim, teraz podąża swoją ścieżką będąc Sierżantem a tym samym obejmując funkcję zastępcy dowódcy Eskadry oraz dowódcę klucza.

Biografia Edytuj

Dzieciństwo [16 BBY - 3 BBY] Edytuj

Narodzenie [16 BBY] Edytuj

Korelia to bardzo trudna oraz okrutna planeta w niestety czasach Imperium Galaktycznego. Wszędzie tak naprawdę z pięknych miast zrobiły się fabryki Imperialne w których musieli pracować mieszkańcy planety i to za małą wypłatą. Taki właśnie los podzielili rodzice młodego Anderson'a oraz przyszłego pilota Lotnictwa Imperialnego. Ojciec miał na imię Ronan Anderson oraz matka Gerdva Anderson którzy wzięli ze sobą ślub w ukryciu przed wszystkimi tak naprawdę ponieważ Imperialni śledzili każdy ruch mieszkańca. Małżeństwo było szczęśliwe choć ich życie było bardzo trudne i nie było to łatwa rzecz przychodzić z pracy i powiedzieć do małżonka "Kocham Cię".

Po kilku miesiącach zdecydowali się powiększyć rodzinę Andersonów i tradycja stała się zadość pomimo trudnych czasów. Po kilku dniach brzuch kobiety się powiększył a to na pewno nie oznaczało otyłość a na pewno ciąża, mąż starał się oto aby kobieta mniej pracowała aby zachować spokój przed narodzinami dziecka. Po wielu dniach wyczekiwania w końcu przyszedł na świat chłopiec a do tego zdrowy. Rodzice nadali mu imię "Karek" na znak że to będzie wrażliwy ale co najważniejsze silny mężczyzna.

Trudne dorastanie [16 BBY - 6 BBY] Edytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.