FANDOM


Autor: Mustafar29
Alternatywy
alternatywy
Real
Świat rzeczywisty

— Autor: Mustafar29

Kontratak zła – kontynuacja Opowieści z Kywalker, zapowiedziana była na koniec marca 2016, jednak z powodu premiery Przeypadków mistrza Feela i Legend mroku Kontratak zła miał zostać o wiele opóźniony.

Dnia 9 kwietnia 2016 oficjalnie ogłoszono, że Kontratak zła nie ujrzy światła dziennego. Tytuł stał się zaś inspiracją dla o tej samej nazwie, wchodzącej w skład Twin Story.

Historia Edytuj

Seria początkowo miała opowiadać o synu Mariusza Skywalkera i jego przyjaciołach – rycerzach czwartej Mocy – którzy próbują odnaleźć wielkiego mistrza razem z towarzyszącym im droidem Tupetem. Ostatecznie jednak odstąpiono od tego zamysłu, a 13 marca 2016 zapowiedziano, że w serii nie zabraknie Gucia, Leii, Pewnej Wampy i Tupeta.

W ostateczności pozostano jednak przy wersji z Opowieści z Kywalker opisującej śmierć bohaterów.

Napisy początkowe Edytuj

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce....

Sw logo

Epizod I
Szablon:Większa

Galaktyką włada Unia Galaktyczna. Gucio z Kywalker, Leia Juniorka i Pewna Wampa zajmują szczytne miejsca w nowopowstałym pańswie.

Na gruzach upadłego nowego zakonu Jedi powstał zakon czwartej Mocy szkolony przez Gucia. Dba on o to, aby w galaktyce panował ład i harmonia.

Wielki mistrz czwartej Mocy, Gucio, zaginął bez wieści z mocy nieznanego okupanta. W ślad za nim, Najwyższa Kanclerz Pewna Wampa udała się w misję ratunkową wraz z Tupetem i Leią, by odnaleźć zaginionego i dotrzymać świętowane dzień wcześniej trzydziestolecie pokoju....

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.