FANDOM


Maria L. Shkalhan (ماريا ل. شكالهان) (ur. 4 BBY) - to poruczniczka, pilotka Złotego Topora jest wyszkolony po władzą Hadesa i Generała Hemmera, Pilotując Myśliwca TIE Skyridera, brała udział w Wojnie Kalagański przeciwko Unii Kalaganów, Maria została numerem jeden jako Poruczniczka z sił zbrojnych.

Biografia Edytuj

Maria L. Shkalhan urodzony w 4 BBY,

Akademia Abasyckiego Edytuj

Kiedy w roku 14 ABY, Maria przeszła do akademii Abasyckiego i musiała pilotować myśliwca i jej zdanie jest na przygotowanie do wojska Abasyckiego Imperium,

Nauka sterowanie Symulatorów Edytuj

Gdy Maria zaczęła się uczyć latać nad myśliwcem powiedziała to do oficerów Złotego Topora i przywódcy Hadesa zaczęli pogratulować jego naukę myśliwską, zaczęła się uczyć o bezpieczeństwo po zniszczeniu pojazdu.

Udział w Wojnie Kalaganie Edytuj

Gdy w roku 28 ABY, Shkalhan brała udział w Wojnie Kalagańskich przeciwko Unii Kalaganów, wsiadła do TIE Skyridera w celu walki unii Kalaganów.

W 29 ABY Gdy Maria Shkalhan lecąc na planetę Kleopis, i atakując myśliwców Kalaganów gdy jeden z nich trafił skrzydło myśliwca i spada na ziemie, Shkalhan postanowił się Katapultować i otworzył spadochron i lądowała bezpiecznie, gdy odnaleźli to ona wróciła do Independence cała i zdrowa.

ciekawostki Edytuj

  • Jest podobna do pilotków która była wyszkolona innych pilotów dziewczynek
  • Zworowana postać ma włosy czarne jest podobny do wyglądu Mulan.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.