FANDOM


Linia 14: Linia 14:
   
 
== Historia ==
 
== Historia ==
Miecz świetlny Sakrassaumisa został stworzony w 1 000 000 000 BBY przez jego samego przed walką ze swym ojcem . Po śmierci jego ojca wraz z właścicielem przeniósł się do galaktyki, którą Sakrassaumis stworzył.
+
Miecz świetlny Sakrassaumisa został stworzony w 1 000 000 000 BBY przez jego samego przed walką ze swym ojcem . Po śmierci jego ojca wraz z właścicielem przeniósł się do galaktyki, którą Sakrassaumis stworzył. Mieczem tym Sakrassaumis odebrał życie wielu istotom podczas kryzysu Karelskiego i wojnie z Krrarą, a także wielu Jedi w ciągu wydarzeń. Po tym, jak pierwsze ciało Sakrassaumisa zostało zniszczone, dusza Sakrassaumisa żyła w mieczu, do czasu, aż grupa ludzi postanowiła zdobyć miecz Sakrassaumisa, który zalegał w górach. Podróż przeżył tylko jeden z grupy, który po odnalezieniu miecza aktywował miecz, a wtedy dusza Sakrassaumisa uwolniła się i przetransformowała ciało odkrywcy w ciało podobne do tego, co Sakrassaumis miał przed śmiercią. Po tym Sakrassaumis wziął miecz i udał się w podróż na Seltrę, gdzie odnalazł swój lud. Następnie Sakrassaumis zaczął szkolić ucznia, [[Darth Kamel|Dartha Kamela]]. Jednak ten go zdradził. Sakrassaumis ukarał go za zdradę, zabijając go przez odcięcie głowy swoim mieczem. Później doszło do kradzieży miecza przez mrocznego Jedi.

Wersja z 07:35, maj 29, 2019

Autor: Filmik
Alternatywy
alternatywy

— Autor: Filmik

Miecz świetlny Sakrassaumisa został zbudowany i używany przez Sakrassaumisa, który go zbudował w roku 1 000 000 000 BBY tuż przed walką ze swoim ojcem i przez pewien czas był używany przez mrocznego Jedi Qrarwesa.

Historia

Miecz świetlny Sakrassaumisa został stworzony w 1 000 000 000 BBY przez jego samego przed walką ze swym ojcem . Po śmierci jego ojca wraz z właścicielem przeniósł się do galaktyki, którą Sakrassaumis stworzył. Mieczem tym Sakrassaumis odebrał życie wielu istotom podczas kryzysu Karelskiego i wojnie z Krrarą, a także wielu Jedi w ciągu wydarzeń. Po tym, jak pierwsze ciało Sakrassaumisa zostało zniszczone, dusza Sakrassaumisa żyła w mieczu, do czasu, aż grupa ludzi postanowiła zdobyć miecz Sakrassaumisa, który zalegał w górach. Podróż przeżył tylko jeden z grupy, który po odnalezieniu miecza aktywował miecz, a wtedy dusza Sakrassaumisa uwolniła się i przetransformowała ciało odkrywcy w ciało podobne do tego, co Sakrassaumis miał przed śmiercią. Po tym Sakrassaumis wziął miecz i udał się w podróż na Seltrę, gdzie odnalazł swój lud. Następnie Sakrassaumis zaczął szkolić ucznia, Dartha Kamela. Jednak ten go zdradził. Sakrassaumis ukarał go za zdradę, zabijając go przez odcięcie głowy swoim mieczem. Później doszło do kradzieży miecza przez mrocznego Jedi.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.