FANDOM


Linia 1: Linia 1:
'''Misja na orbicie Tatooine-'''Misja Nory'ego Luane na orbicię Tatooine. Nory wraz z Batalionem Orka [[Plik:Grievous_vs_ARC_Troopers.jpg|thumb|Grievous kontra klony ARC]]miał odbić młodziki ze srodka bitwy. Gdy przybyli na miejsce bitwa już się skończyła. Został tylko jeden zniszczony [[Plik:Misja_na_orbicie_Tatooine.jpg|thumb|left]]niszczyciel typu Venator. Nory znalazl tam twóch związanych Jedi. Odkrył tez pasażera na gapę Anakina Jasti. Póżniej na wrak wkroczyl generał Grievous poinformowany o misji przez swojego wspólnika przebranego z klona. Na ratunek przybyl Mistrz Phanto Dias. Wywiązała się walka. Grievous ranił Jedi, ale został zaatakowany przez klony i "wyleciał" ze statku na orbitę.
+
'''Misja na orbicie Tatooine-'''Misja Nory'ego Luane na orbicię Tatooine. Nory wraz z Batalionem Orka [[Plik:Grievous_vs_ARC_Troopers.jpg|thumb|Grievous kontra klony ARC]]miał odbić młodziki ze srodka bitwy. Gdy przybyli na miejsce bitwa już się skończyła. Został tylko jeden zniszczony [[Plik:Misja_na_orbicie_Tatooine.jpg|thumb|left]]niszczyciel typu Venator. Nory znalazl tam dwóch związanych Jedi. Odkrył tez pasażera na gapę Anakina Jasti. Póżniej na wrak wkroczyl generał Grievous poinformowany o misji przez swojego wspólnika przebranego z klona. Na ratunek przybyl Mistrz Phanto Dias. Wywiązała się walka. Grievous ranił Jedi, ale został zaatakowany przez klony i "wyleciał" ze statku na orbitę.
 
[[Kategoria:Bitwy wojen klonów]]
 
[[Kategoria:Bitwy wojen klonów]]

Wersja z 15:09, sty 12, 2011

Misja na orbicie Tatooine-Misja Nory'ego Luane na orbicię Tatooine. Nory wraz z Batalionem Orka
Plik:Grievous vs ARC Troopers.jpg
miał odbić młodziki ze srodka bitwy. Gdy przybyli na miejsce bitwa już się skończyła. Został tylko jeden zniszczony
Plik:Misja na orbicie Tatooine.jpg
niszczyciel typu Venator. Nory znalazl tam dwóch związanych Jedi. Odkrył tez pasażera na gapę Anakina Jasti. Póżniej na wrak wkroczyl generał Grievous poinformowany o misji przez swojego wspólnika przebranego z klona. Na ratunek przybyl Mistrz Phanto Dias. Wywiązała się walka. Grievous ranił Jedi, ale został zaatakowany przez klony i "wyleciał" ze statku na orbitę.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.