FANDOM


Alternatywy
alternatywy

Moll Corellae był synem Abeloth i Sitha imieniem Corellae. Miał wiele umiejętności, w tym: zmiennokształtność, wysysanie ciał, wszechwiedza, itd. itp. Miał żonę imieniem Molletta i 35 dzieci, w tym 20 synów i 15 córek.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

Moll urodził się w sadzawce wiedzy na Planecie Abeloth. Gdy wyszedł z sadzawki umarł, stając się istotą zmiennokształtną i wszechwiedzącą. Po jakimś czasie ojciec Molla zginął, więc przejął jego imperium.

Przejęcie imperium Edytuj

Moll wyleciał z Planety Abeloth na Bella Prime, gdzie znajdowała się siedziba imperium Corellaeów. W środku zastał tam: żołnierzy, pracowników i dowódców oraz uroczą dziewczynę imieniem Molletta. Moll i Molletta połączyli inne imperia takie jak: rycerze Zabeet i Klan much.

Wojny Corellaeńskie Edytuj

Bitwa o Ash Edytuj

Wojna wybuchła. Nastało wiele bitew i walk ale najbardziej znana była bitwa o Ash. W czasie tej bitwy wszyscy dookoła walczyli, zabijali się i atakowali. Ale na sam koniec Moll i Molletta użyli bomby myśli i unicestwili Ash raz na zawsze.

Ślub z Mollettą Edytuj

Po skończonej bitwie wszyscy z imperium imprezowali i cieszyli. Aż w pewnym czasie Moll i kilka dowódców wyszli z imprezy planując ślub Molla i Molletty. Dwa dni później nastał ślub pary. Wszyscy byli tym zachwyceni i ucieszeni. Po ślubie Molleta urodziła 35 dzieci.

Dalsze losy Edytuj

W roku zerowym Moll doprowadził do upadku rycerzy Zabeet kłamiąc członków imperium że zniszczyła ich wojna. A Moll i Molletta ze swoimi dziećmi planowali zemstę(oj, zemsta była słodka)

Zemsta Edytuj

Powrót do Matki Edytuj

Moll, Molletta i ich dzieci wylecieli z Belli Prime na Planetę Abeloth. Gdy dolecieli spotkali Abeloth która cieszyła się z powrotu syna i poznała Mollettę i ich dzieci. Moll opowiedział swojej Matce o zemście i o planach na imperium. Więc nadal się mścili.

Przybycie Jedi Edytuj

Jak minęło 45 lat na planetę przybyli jedi którzy chcieli zabić Abeloth. Moll bronił swoja matkę jednak ta wyszła i zmieniła formę z ducha w kobietę. Mistrz Luke Skywalker dał się nabrać na wygląd Abeloth, a ta, ukazując formę Mistrzyni Callisty Ming, walczyła z Jedi, a na sam koniec pokonali Abeloth przejmując stanowiska władców mocy.

Śmierć Molletty Edytuj

Gdy mijały lata Molletta często chorowała i męczyła się zemstą. Ale mocniej osłabił ją fakt, że Córka córki, czyli siostrzenica Molla, została zabita przez Karka.

W roku 53 ABY Molletta zmarła pozostawiając Molla i dzieci samych. Tydzień później Molletta została pochowana w eleganckiej trumnie przy sadzawce wiedzy.

Dalsze prace Edytuj

Moll i jego dzieci nadal pracowali nad zemstą. Po następnych latach jego córka stworzyła pracę polegajacą na ponownym użyciu bomby myśli i zniszczeniu Belli Prime, ale Moll jej nie posłuchał i trzymał się własnej pracy.

Ostateczna walka i śmierć Edytuj

Moll ostatecznie wyleciał z domu na Bellę Prime. Gdy wszedł do środka znalazł tam swoich poddanych i opowiedział im o całej prawdzie. Po usłuszeniu prawdy rzucili się na Molla z agresją a Moll walczył. W skutek odniesionych ran Moll pokazywał swoją cielesną formę, a gdyby pokazał swoją cielesną formę odrazu by umarł(co możecie się dowiedzieć na początku biografii).Moll uważał że wygra ale to nie okazało się prawdą. Moll był już prawie ciałem a gdy już był w nim pełny umarł wybuchając białym blaskiem uwalniając ze światła swoje ofiary gdy Moll był już martwy ludzie cieszyli się i triumfowali a jego potmkowie założyli nowe pokolenia.(Ale jednak to nie koniec!)

Życie po śmierci Edytuj

Moll obudził się na planecie Abeloth. Wszyscy pytali się go czy żyje ale on odpowiadał że tak, ale tak na prawdę nie. Moll się denerwował i większość czasu przebywał w sadzawce wiedzy.

Spotkanie się z Władcami Mocy Edytuj

Moll dalej się krępował i miewał chwilowe migreny. Ale pewnego razu ukazały mu się trzy bardzo tajemnicze postaci byli to Władcy Mocy, czyli jego rodzina odrazu rozpoznał Ojca, Syna i Córkę, którzy po namowie Molla stwierzdził żeby lepiej odejść więc ten zanurkował na dół sadzawki położył się i zmarł a ojciec powiedział galaktyce że równowaga mocy jest najpotężniejsza i że dobro zwycięża.

Ciekawostki Edytuj

  • Zabił Zmiotkę.
  • Miał 5.000 wnuków i 30.000 prawnuków.
  • Jego matka zmarła w 45 ABY
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.