FANDOM


Autor: Filmik
Coollogo com-42672554

Cień Mroku I: Mroczne Widmo 9

Od przejścia Anakina na ciemną stronę minęły 2 lata. Od tego czasu zmienił się nie do poznania. - Ciemna strona jest w nim silna - mówił Sakrassaumis. On i reszta zakonu uznali, że już jest gotów na zniszczenie Jedi. Tak więc objaśniali mu plan.
- Faza 1: Vader wyśle wiadomość do Jedi, że odkrył Sithów na Mustafar, gdzie będzie się dziać akcja i rzeczywiście będziemy. Faza 2: zaskakujemy ich, pokazując jak nas jest dużo i że jednymi z Sithów są Palpatine, Anakin i Saurus. Faza 3: zaczynamy zabijać Jedi. Szturmowcy zajmą się klonami. Faza 4: Wydajemy Rozkaz 66. Dzięki temu będą bezsilni. Faza 5: Cieszymy się z zwycięstwa wrzucając trupy Republiki do lawy. Faza 6 i ostania: Lecimy na Coruscant, gdzie przemienimy Republikę w Imperium - Sakrassaumis objaśnił plan innymi Sithom i dowódcóm armii szturmowców. Plan został oceniony bardzo pozytywnie. - No, to na statki!Wszyscy szykowali się do akcji. Szturmowcy brali blastery, zakładali zbroje i biegli na transportowce, które leciały na gwiezdne niszczyciele. Vader kierował się już na ,,Sithflictora", osobistego gwiezdnego niszyciela Sakrassaumisa gdy nagle Sakrassaumis poprosił go na rozmowę.
- Lordzie Vader, nie sądzę, żebyś powinien lecieć na ,,Sithflictorze". Moim zdaniem musisz mieć własny gwiezdny niszczyciel - i pokazał inny gwiezdny niszczyciel - To jest ,,Devastor", niszczyciel klasy Imperial. Niech ci dobrze służy. - i Sakrassaumis odszedł, a Vader udał się na ,,Devastora".
- Kurs na Mustafar - rozkazał i skoczyli w naprzestrzeń.
Ciąg dalszy nastąpi...

← Poprzedni • Następny →
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.