FANDOM


Alternatywy
alternatywy
Real
Świat rzeczywisty
Sw logo

Fruit Wars: Epizod 1 – Nowe Jabłko

Pewnego razu statek z kartonu Lei Truskawki, który przelatywał po salonie, został złapany przez Imperium Warzyw. Na pokład weszli szturmowcy-ziemniaki i złowieszczy Darth Pomidor. Pieprzyli Truskawce o jakiś planach Rebeliantów. Na szczęście Leia wyrzuciła ze statku dwa roboty w których zchowała tajne plany. Roboty wylądowały w piekarniku i zostały złapane przez pulpeciki. Tymczasem Luke Jabłko który również mieszkał w piekarniku (nie wiadomo czemu) i miał Ciocie i Wujka Grzankę, kupił od pulpetów droidy i odnalazł tajną wiadomość Lei Truskawki która szukała Obi-Wana Banana.

Luke znalazł Obiego, a gdy jego dom został spalony przez kartofle, zdecydował się wyruszyć z bananem i droidami na parapet, gdzie mieszkał ojciec Truskawki. Poszli do kantyny w piekarniku odcieli rękę jakiejś golonce, zastrzelili jakąś kiełbasę i znaleźli pilotów: Hana Pomarańcze i Gruszkę Chewbaccke. Odlecieli z piekarnika ale parapet spadł na podłogę....... Przez Mikrofalówke. Bohaterowie zostali wciągnięci do stacji gdzie było pełno kartoflów i fasolek jako oficerowie. Jednak nie poddali się. Wyłączyli pole ochronne, stoczyli pojedynek z Pomidorem (podczas którego zginął Obi-Wan Banan) i udali się do tajnej bazy Rebeliantów w doniczce. Zaplanowali tam atak na Mikrofalówke. Myśliwce wyruszyły i zniszczyły ją. Mieszkańcy jedli jednak obiad więc trochę się wkurzyli. Niestety pomidor przeżył. Na koniec truskawka dała Pomarańczy i Jabłku medale.


Obok dawania możliwości tworzenia swojego własnego świata Gwiezdnych wojen celem Star Wars Fanonpedii jest gromadzenie twórczości znanej jako fanfiction. Opowiadań pisanych rozdziałami, które tworzymy od ponad trzech lat, jest już ponad 407, jednak ich liczba stale wzrasta.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.