FANDOM


Autor: Cashao
Alternatywy
alternatywy
Joke
Twórczość humorystyczna
Real
Świat rzeczywisty

Sw logo

Imperium cz. 4: Zemsta Upadłych

Jest 60 ABY. Agent Kyle dostał zadanie: miał zlokalizować stację Terentacht. Wyruszył na planetę Trix, która należała do Atronu. Tam został złapany i przewieziony na Terentacht. Tymczasem sygnał jego nadajnika został poznany przez Genrała Reva.

Generał Mustafar postanowił zniszczyć stację wroga. Faxar w tym czasie przesłuchiwał Kyle'a.

Faxar: Gdzie jest Fort Ossus?

Kyle: Chcesz wiedzieć?

Faxar: Tak.

Kyle: Na pewno?

Faxar: TAK!

Kyle: Jesteś pewien?

Faxar: TAAAAAAAKK!!!

Kyle: To Ci niepowiem!

Faxar obciął Kyle'owi ręke. Pierwsza Armia Republiki szturmuje stację. Część wojsk wylądowało na planecie. Stass Bridger i Even Alie szturmowali pozycję Founda. Droid zabił kilka klonów. Jedi stoczyli z nim pojedynek. Stass została ogłuszona. Faxar tymczasem dokonał abordażu statek flagowego NR i zabił Snika - dowódcę ataku. Działa Fuzyjne stacji zniszczyły liczne statki Republiki.
Faxar przesłuchiwał Jedi.

Faxar: Bridger, podaj mi lokalizację Fortu Ossus albo Even kopnie kalendarz.

Stass: Fort Ossus jest na planecie Trix

Faxar: Tam go nie ma! Alllie zginie!

Stass: NIEEEEE!!!Fort jest na Na Ossynier.

Found wysłał droida żeby pociął Evena na kawałki. Bridger rzuciła się na Founda. Haker skręcił jej kark. W tym czasie Scream szturmował Ossynier. Pewien nieznany pan mężczyzna co uciekł opuścił Fort. Porucznik David Krokiet zawzięcie bronił Fortu. Generał Rev przybył z odsieczą. Scream zniszczył Fort. Atron stracił dużą cześć wojsk.

Tymczasem Admirał Gial Ackbar i Generał Mustafar zaatakowali Terentacht. Mustafar dostał się na pokład stacji i odbił Kyle'a. Found i Faxar pokonali wszystkich żołnierzy desantowych Republiki. Republika zaatakowała siedem razy stację przez co ją znacznie uszkodzono. Kyler Kaas zaatakował Coruscant. W czasie starcia Atron dokonał abordażu okrętu Nowej Republiki. Scream zniszczył wrogi okręt tuż po tym jak Mechatronus wszedł na pokład. Ambicje Screama się spełniły - zostaje szefem Atronu. Tuż po ogłoszeniu się przywódcą, zaatakował go Mechatronus, który oskarżył Screama o zdradę. Scream uciekł z okrętu, jednocześnie postanawił odtąd pracować niezależnie od Atronu.

← Poprzedni • Następny →
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.