FANDOM


Autor: Cashao
Alternatywy
alternatywy
Joke
Twórczość humorystyczna
Real
Świat rzeczywisty
Sw logo

Imperium cz. 4: Zemsta Upadłych

Jest 60 ABY. Agent Kyle dostał zadanie: miał zlokalizować stację Terentacht. Wyruszył na planetę Trix, która należała do Atronu. Tam został złapany i przewieziony na Terentacht. Tymczasem sygnał jego nadajnika został poznany przez Genrała Reva.

Generał Mustafar postanowił zniszczyć stację wroga. Faxar w tym czasie przesłuchiwał Kyle'a.

Faxar: Gdzie jest Fort Ossus?

Kyle: Chcesz wiedzieć?

Faxar: Tak.

Kyle: Na pewno?

Faxar: TAK!

Kyle: Jesteś pewien?

Faxar: TAAAAAAAKK!!!

Kyle: To Ci niepowiem!

Faxar obciął Kyle'owi ręke. Pierwsza Armia Republiki szturmuje stację. Część wojsk wylądowało na planecie. Stass Bridger i Even Alie szturmowali pozycję Founda. Droid zabił kilka klonów. Jedi stoczyli z nim pojedynek. Stass została ogłuszona. Faxar tymczasem dokonał abordażu statek flagowego NR i zabił Snika - dowódcę ataku. Działa Fuzyjne stacji zniszczyły liczne statki Republiki.
Faxar przesłuchiwał Jedi.

Faxar: Bridger, podaj mi lokalizację Fortu Ossus albo Even kopnie kalendarz.

Stass: Fort Ossus jest na planecie Trix

Faxar: Tam go nie ma! Alllie zginie!

Stass: NIEEEEE!!!Fort jest na Na Ossynier.

Found wysłał droida żeby pociął Evena na kawałki. Bridger rzuciła się na Founda. Haker skręcił jej kark. W tym czasie Scream szturmował Ossynier. Pewien nieznany pan mężczyzna co uciekł opuścił Fort. Porucznik David Krokiet zawzięcie bronił Fortu. Generał Rev przybył z odsieczą. Scream zniszczył Fort. Atron stracił dużą cześć wojsk.

Tymczasem Admirał Gial Ackbar i Generał Mustafar zaatakowali Terentacht. Mustafar dostał się na pokład stacji i odbił Kyle'a. Found i Faxar pokonali wszystkich żołnierzy desantowych Republiki. Republika zaatakowała siedem razy stację przez co ją znacznie uszkodzono. Kyler Kaas zaatakował Coruscant. W czasie starcia Atron dokonał abordażu okrętu Nowej Republiki. Scream zniszczył wrogi okręt tuż po tym jak Mechatronus wszedł na pokład. Ambicje Screama się spełniły - zostaje szefem Atronu. Tuż po ogłoszeniu się przywódcą, zaatakował go Mechatronus, który oskarżył Screama o zdradę. Scream uciekł z okrętu, jednocześnie postanawił odtąd pracować niezależnie od Atronu.

← Poprzedni • Następny →


Obok dawania możliwości tworzenia swojego własnego świata Gwiezdnych wojen celem Star Wars Fanonpedii jest gromadzenie twórczości znanej jako fanfiction. Opowiadań pisanych rozdziałami, które tworzymy od ponad trzech lat, jest już ponad 407, jednak ich liczba stale wzrasta.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.