FANDOM


Autor: Mustafar29
Alternatywy
alternatywy

— Autor: Mustafar29

Autor:
Alternatywy
alternatywy
Real
Świat rzeczywisty

— Autor: [[:Kategoria:|]] —

Dawno dawno temu, w odległej galaktyce....
Sw logo

NOWE OPOWIEŚCI Z KYWALKER

Część 2: Władza


Tak więc wszystko załatwione. Darth Klementyna i Crasher odbudowali Kywalker. Wiele osób z całej galaktyki zbierało się tam, by założyć nowe mieszkania. Było fajnie i było super. Pewnego dnia, na Kywalker przybył szalony naukowiec Bruner. Twierdził on, że zna sposób na przywrócenie duchom ludzkiego ciała i że umie przywrócić do życia. Darth Klemetyna jednak mu nie uwierzyła. Wygnała go z planety i dalej wiedziono życie. Pewnego dnia podszedł do niej Crasher i powiedział:

- Hej, mam pomysł. Może stworzymy księstwo, do którego wszystkie planety będą mogły się zapisać. Ja będę księciem władcą, a ty królową....

- No więc narodzę się trochę dzieci.... - stwierdziła Klementyna. - ale nazwiemy je "Rojem Klementyny".

Minął rok i żadna planeta prócz Dantooine nie chciała się przyłączyć.

- No więc mam tego dosyć - powiedziała Klementyna - jaka jest rola królowej jak nie rodzenie dzieci?? - na te słowa Crasher wziął do ręki słownik i przeczytał jej definicję słowa "królowa", a ona słuchała z rozwagą. Niestety jednoplanearny rój jakoś się nie utrzymywało. W końcu Crasher się zezłościł i stwierdził, że póki istnieje Nowsza Republika - ich księstwo nigdy się nie wzniesie. Wtedy nagle znowuż zjawił się Bruner i oznajmił:

- Wiem jak rozprawić się z republiką.... stworzymy czwartą Gwiazdę Śmieci i rozwalimy Coruscant, wtedy wszyscy zginą. - i tak też zrobiono.

Nazajutrz już nikt nie pamiętał o Nowszej Republiki i wszyscy przyłączyli się do Roju Klementyny. Nie było tam demokracji, i wszyscy musieli się słuchać Klementyny i jej doradcy Crashera. Pewnego razu Bruner znowu się zjawił i oznajmił:

- Słuchajcie! - oznajmił - moja maszyna przywracająca życie na serio ale to serio działa. A na dowód przyprowadziłem tu sklonowaną przeze mnie ciężarną murzynkę - i pokazał im Leię Windu.

- To mam pomysła - wrzasła Klementyna - Mam pomysła! Królestwo sklonowanych Sithów już było, to może ożywimy zmarłych dżedajów, i sami będziemy mięli armię, co wy na to??

Rise of Kywalker --- Władza --- Inwazja --- Iskra Nadziei --- M jak Miłość --- Rozkaz 67 --- Pojedynek
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.