FANDOM


Autor: IwanRoslin
Kanon
kanon
Real
Świat rzeczywisty

— Autor: IwanRoslin

Sw logo

Nowe pokolenie: Rozdział II

Planeta Taigon, zadupie będące rajem dla takich ludzi jak on. Wszędzie syndykaty, igiełki śmierci za bezcen i oczywiście ładne Twi'lekanki. Odpalił holopad i jeszcze raz przeczytał kontrakt, za który miał otrzymać 100,000 kredytów, na niejaką Allyre Arso, ludzka kobieta w zielonej zbroi z zielonymi oczami i jasno brązowymi włosami.
– Piękne ścierwo Jedi – mruknął pod nosem do siebie.
Niby była Jedi, ale on już parę takich odmieńców zabił, przynajmniej obłowił się.
Obserwował lądujący statek, przykucając na dachu w swojej czerwonej zbroi, w której zadziwiająco było dzisiaj gorąco.
Po cichu podskakiwał na murku, rozmyślając, co dzisiaj jego piękna niewolnica rasy Twi'lek ugotuje na obiad. Po chwili już leżał, celując z snajperki i czekając na cel.
Po chwili zauważył wychodzącą osobę, jako że nie był cierpliwy, od razu strzelił, po chwili zorientował się, że śmiertelnie trafił mężczyznę w głowę, a jego cel odpalił miecz świetlny i do niego biegnie. Momentalnie rzucił się do ucieczki, odpalając plecak odrzutowy, przeskakiwał, latał, lecz po chwili Jedi go dogoniła.
Jednym cięciem pozbawiła go plecaka i już po chwili leżał zdany na jej łaskę.

← Poprzedni • Następny →


Obok dawania możliwości tworzenia swojego własnego świata Gwiezdnych wojen celem Star Wars Fanonpedii jest gromadzenie twórczości znanej jako fanfiction. Opowiadań pisanych rozdziałami, które tworzymy od ponad trzech lat, jest już ponad 408, jednak ich liczba stale wzrasta.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.