FANDOM


Autor: Mustafar29
Alternatywy
alternatywy
Real
Świat rzeczywisty

— Autor: Mustafar29

Sw logo

Opowieści z Kywalker: Część 3 – Zdrada

Związek był naprawdę, naprawdę fajny. Codziennie rano rozmawiali przez telefon, potem jedli wspólne śniadanie, potem walczyli przeciwko sobie na frocie, a potem, wieczorem, jedli wspólną kolację i tak wyglądał ich każdy dzień. Niestety w rzeczywistości tak różowo to nie było, gdyż tak naprawdę Darth Dinozaur był w związku Leią Kenobi, a z Darth Klementą był tylko po to, by potem ją zabić i wygrać z Kywalkerami (tak się nazywali mieszkańcy Kywalker).
W tym czasie w naszej pięknej wiosce życie toczyło się nadal. Kilka dziewuszek akurat poszło po wodę do studni. Były to między innymi Leia Kenobi i Shmi z Kywalker. Przy studni stał wtedy taki przystojny mężczyzna imieniem Moc. Bardzo się podobał Shmi, więc pospiesznie wzięli ślub i urodził im się synek – Anakin z Kywalker – którego nazwisko zostało potem przekształcone na „Skywalker”, by nie wiedział, skąd pochodzi. Można by więc śmiało rzec, że Anakin został poczęty przez Moc.
W tym czasie Crasher, aby odciągnąć myśli ludzi od wojny, zorganizował wielki bal przebierańców. Moc, który był przyrodnim bratem Klementyny, przebrał się za swoją siostrę. Wtedy to też Darth Dinozaur i jego armia postanowili wcielić w życie swój plan. Jeden z szeregowych dinozaurów wyjął z kieszeni toksycznie trującego offa i popsikał nim Moca, gdyż przebrał się za Klementynę. Kiedy spostrzeżono, że Klementyna przebrała się za Babę, również ją popsikano, ale okazało się, że to był prawdziwy Baba. Popsikano wtedy wszystkich gości, ale Klemety nie znaleziono. Postanowiono więc, że urządzą konkurs, kto pierwszy popsika się offem. Wtedy Klementyna przybyła i sama z siebie się popsikała, ginąc przy tym. W ostatniej chwili przed śmiercią urodziła larwę Gucia. Umierając, zapytała również, jaka ją czeka nagroda, a Darth Dinozaur powiedział, że kolejna porcja offu. Na to Klementyna zaczęła się tak strasznie śmiać i umarła ze śmiechu.

← Poprzedni • Następny →


Obok dawania możliwości tworzenia swojego własnego świata Gwiezdnych wojen celem Star Wars Fanonpedii jest gromadzenie twórczości znanej jako fanfiction. Opowiadań pisanych rozdziałami, które tworzymy od ponad trzech lat, jest już ponad 407, jednak ich liczba stale wzrasta.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.