FANDOM


Autor: Mustafar29
Alternatywy
alternatywy
Autor:
Alternatywy
alternatywy
Dawno dawno temu, w odległej galaktyce....
Sw logo

OPOWIEŚCI Z KYWALKER

Część 8: Upadek


Gucio palący

Gucio się pali.

Po tym, jak Gucio oswobodził Kywalker, w galaktyce nastąpił pokój. Mieszkańcy Dantooine mogli wreszcie wyjść z ukrycia i wrócić do swoich wyburzonych już domów. Nowym sołtysem został Ball Smyczek, który przyłączył Kywalker do Starej Republiki. Senatorem został sam Gucio. Jednak, kiedy w 22 BBY rozpoczęto wojny klonów, Republika palcem nie kiwnęła, aby obronić wioskę przed atakiem droidów. Nawet armia ludzkich pszczół nie umiała sobie z nimi poradzić. W ten sposób miasto zostało zniewolone przez Separatystów.

Zniszczenie Kywalker

Jednak życie trwało nadal. Podczas wojen klonów, Leia Kenobi zawarła związek małżeński z Macem Windem. Urodziła im się córeczka, nazwana potem Leią Juniorką. Niestety Mace przypomniał sobie, że jest Dżedajem, więc wrócił na Coruscant zostawiając swoją żonę z brzuchem.

Kywalker się Pali

Kiedy Republikę przemieniono w Imperium, z racji, iż Dantooine należało do Separatystów - Sheev nie miał tam żadnej władzy.

Leia dorastała, a z każdym dniem była coraz brzydsza, jak jej matka. Wleciała jednak w oko Guciowi. Szybko zawarli związek i chcieli szczęśliwie wieść swoje życie. W tym czasie Leia Windu opuściła Kywalker.

Przed rokiem zerowym na Dantooine przybyły rebelianty, chcąc zbudować swoją bazę. Zajęli prawie całe miasto Kywalker. Jednak potem im się znudziło i ruszyli na Yavin. Potem przybyli tutaj Imperialni i chyba nie trzeba mówić co się stało....

Przeczucia --- Zwątpienie --- Zdrada --- Skutek --- Historia --- Zawał Agaty --- Narodziny Klementyny --- Upadek
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.