FANDOM


Alternatywy
alternatywy
Autor:
Alternatywy
alternatywy
Real
Świat rzeczywisty
Dawno dawno temu, w odległej galaktyce....
Logokywalker
KYWALKER UPADŁO


W roku zerowym Kywalker rządził Ball Smyczek. Był to sołtys zrównoważony, lubiący swobody, a tym samym godny zastępca oschłego, imperialistycznego Dartha Dinozaura i niemniej zrównoważony psychicznie jak i fizycznie Kitemarusa, będącego wybitnym strategiem. Pewnego dnia Ball postanowił sprowadzić słynny na całą Galaktykę zespół A siory oraz mniej słynnego Szajbę Czana.

***

Młoda para – Gucio z Kywalker i Leia Juniorka wybrała się na ten koncert. Nie wiedziała jednak, że dzień wcześniej po drugiej stronie planety obóz rozbili szturmowcy. Mieli oni rozkaz zbadać planetę. Miała tam się znajdować jakaś baza Rebelii. Po drugiej stronie nic nie znaleźli, więc polecieli do Kywalker.

***

– A może teraz zespół A siory zaprezentuje swój największy hit? – oznajmił Ball.

Na scenę wszedł Seba i powiedział:

– JESTEŚCIE GOTOWI, KYWALKER?

– Buuuuuuu!!! Seba to ciota! Buuuuuu! Wypchajcie się! – rozległy się głosy, ale Jurka i Sebastiana nie dało się powstrzymać.

Nadchodziła noc i zasnąć nie mogłem Więc czem prędzej się przemogłem. Siadłem na kanapie i zasnąłem sobie, Spodoba się ino ta piosenka tobie.

Gdy piosenka zaczęła trwać, a Jurek (mający chrypę) zaczął śpiewać z playbacku weszli szturmowcy.

– To jakaś impreza? – spytał jeden drugiego.

– Dziwne... – powiedział drugi.

***

Zgasiłem światło, przymrużyłem oczy Nagle zobaczyłem, jak duch do mnie kroczy. Na czarno ubrany, popatrzył na ściany. Wziąłem widelca i ducha zabiłem.

Byłem uchlany, je je, Byłem uchlany, ja ja, Byłem uchlany, się wie, Byłem uchlany, ha ha!

***

– Teraz Szajba czan chce coś zaprezentować. – powiedział Ball.

A siory schodziły ze sceny, były obrzucane kamieniami, bananami, a jakiś idiota rzucił Akwarusem. W tym momencie wszedł Szajba. Tłum mieszkańców Kywalker ucichł, a Szajba zaczął śpiewać:

O jojo?

O jeje?

O Kupa?

Się wie!

Razu pewnego we wtorek poszła do baru i...

Od razu się spodobała mi. Ożeniłem się z nią!

Oł oł oł. Hujea!!!

Wtedy szturmowcy zaatakowali, bowiem słowo "Hujea" było ich znakiem do walki. Pierwszą osobą, która umarła był Ball. Chwilę później zmarł Pimpek, który właśnie dawał kawę Sebie. Gucio uciekał co sił w nogach. Tak samo szybko uciekała Leia, lecz ona męczyła się bardziej. Sztormtruperzy otoczyli parę. Gucio podobnie do Ezry nie wiedział nic o Mocy. Gdy chciał pokazać znak "stop" niechcący odrzucił dowódcę, który krzyczał: "Hujea! Hujea wszyscy!!!". Leia została zastrzelona. Gutek nie chciał uciekać, sam się poddał. Dwaj szturmowcy powiedzieli szefowi, że miasto–baza jest opuszczone. Zabili wszystkich, którzy się nie ukryli. Gucio został wzięty do niewoli, a dzień później poniósł karę śmierci za sympatyzowanie z Rebelią.

Tak się skończyły dobre lata Kywalker, miasta szanowanego i lubianego. Gucio był ostatnią Ludzką Pszczołą jaka żyła... Lecz już nie żyła.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.