FANDOM


Autor: Mecz
Alternatywy
alternatywy
Joke
Twórczość humorystyczna
Real
Świat rzeczywisty

— Autor: Mecz

Sw logo

Piłkarski Mecz

- Pip! - Hutt gwizdnął po raz pierwszy. Imperium zaczęło mecz z Rebelią. Ten, co zwycięży, wygra wojnę. Szturmowcy zaczeli , podali w pole karne i Chewbacca wybił. Rebelia zaatakowała, Luke przyjał piłkę i sztrzelił i... GOOL! Rebelia wygrywa! Nagle Chewabcca strzelił w stronę
bramki. Iperialny bramkarz odbił piłkę,ta odbiła się od słupka i trafiła do bramki! 2:0! Pip! Koniec połowy. Vader zabił bramkarza i kazał innemu szturmowcowi grać na bramce. Pip! Druga połowa! Szturmowiec zabrał piłkę rebeliantowi uderzył piłke na bramkę Solo. 2:1! Imperium znów przy piłce i nagle Szturmowiec trawił do bramki. 2:2! OSTATNIA AKCJA! Luke uderzył ponownie i piłka wpadła do bramki!! Pip! Koniec meczu! Rebelia wygrywa! Krzyczy Darth Vader: Wojna! Zabić wszystkich! Imperium Rebelia 2:3.


Obok dawania możliwości tworzenia swojego własnego świata Gwiezdnych wojen celem Star Wars Fanonpedii jest gromadzenie twórczości znanej jako fanfiction. Opowiadań pisanych rozdziałami, które tworzymy od ponad trzech lat, jest już ponad 408, jednak ich liczba stale wzrasta.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.