FANDOM


Autor: Yodek 300
Alternatywy
alternatywy
Real
Świat rzeczywisty
Szablon:OpowiadanieSTART

Pewnego razu na planecie Rodia miał się urodzić pierwszy syn bogacza Seedo i odziedziczyć po nim majątek. Seedo i jego nieznana z imienia żona postanowili urządzić na jego cześć bal. Kiedy Beedo się urodził, kiedy jego rodzice nie patrzyli, do Beedo podleciała mała niebieska kropeczka. Była to Moc, wleciała w niego i tak stał się silny Mocą.

10 lat później na planetę przylecieli Jedi, którzy nie wyczuli w nim Mocy, dlatego że miał w sobie za mało midichlorianów, ale z wiekiem miał ich coraz więcej. Mieli sprawę do jego ojca, ale Beedo i jego dwaj bracia dwa lata młodsi od niego Feedi i Weeto zauważyli statek zmierzający ku nim. Kiedy lądował, wyskoczył z niego MagnaGuard zwany RANDY. Próbował zrobić zamach na Jedi. Beddo i jego bracia chcieli ich. Odebrali mu pałki elektryczne, ale on miał zapasową. Doszło do walki. Była ciężka, ale trio dawało sobie radę. W końcu wszyscy zrzucili go z dachu i myśleli, że przepadł, ale wylądował na statku i uciekł Jedi zachwyceni tym postanowili zabrać 3 braci ze sobą aby byli strażnikami senatu.

Otrzymali szkolenie posługiwania się pałką bojową i szybko się nauczyli, ale Beedo chciał się nauczyć się techniki walki mieczem świetlnym. Zapytał mistrza Jedi Reddena Sigifa, czy może się szkolić na walki mieczem świetlnym, ten odpowiedział, że nie może mieć padawanów nieczułych na Moc .Powiedział żeby poleciał na planetę Gal aby ten nauczył go szermierki .Bracia którzy podsłuchali ich rozmowę chcieli lecieć z nim. Beedo zgodził się więc polecieli z nim.Po przybyciu na planetę aresztowały ich droidy które kształtem przypominały toydarian. Kiedy zaprowadziły ich do jego świątyni okazało się że Sigf był mrocznym jedi który wywiódł ich w pole.Stoczyli pojedynek bracia zostali ranni ale Beedo Odciął mu prawą dłoń jego zielonym mieczem podczas gdy walczył czerwonym .Potem go aresztował i oddał republice Beedo ,Feedi i Weeto zostali odznaczeni medalami z kryształu kyber i pozwolenie na jechanie na misje z jedi...

Szablon:OpowiadanieEND
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.