FANDOM


Alternatywy
alternatywy
Real
Świat rzeczywisty
Sw logo

Przygody Maxa Rebo: Początek

Był rok 4 ABY. Rebo grał akurat na barce Jabby. Lecieli na egzekucję Luke’a Skywalkera. Przed eksplozją barki Max wyskoczył. Niestety jego koledzy z zespołu zginęli przywaleni martwym Jabbą. Nasz słoń nie wiedział, co zrobić, ale postanowił, że wyleci z planety. Pojechał więc do kantyny Mos Eisley znaleźć pilota. Niestety cenny były bardzo wysokie. Na szczęście jakiś wieśniak zgodził się polecieć z Rebem.
– Wezmę cię ze sobą, kurduplu, bo mam po drodze! Ale jest jeden warunek… Siedzisz cicho w bagażniku. Jak ci nie odpowiada, to powodzenia w szukaniu innego pilota.
Chcąc nie chcąc, Rebo wszedł do bagażnika. Czekał tam sobie z godzinkę, a statek nadal nie wystartował.
Nagle bagażnik otworzył jakiś policjant.
– Taki ciupak jak Ty mógł ukraść statek? No dobra, idziesz z nami…
– Ale co ja zrobiłem?!
– Ukradłeś ten statek, debilu! Jest własnością policji.
– Ale to nie mój statek!
– No właśnie… To statek policji!
Rebo zrozumiał, że wieśniak go wrobił. Ale policjant dał Maxowi szanse. Jako że nasz policjant był skorumpowany, postawił słoniowi warunek. Jeśli dostarczy mu w tydzień 500 000 kredytów, puści go wolno. Rebo nie miał tyle kredytów. Musiał więc szybko zarobić. Jego ostatnią szansą było Racers Podracing Chellenge…

Następny →


Obok dawania możliwości tworzenia swojego własnego świata Gwiezdnych wojen celem Star Wars Fanonpedii jest gromadzenie twórczości znanej jako fanfiction. Opowiadań pisanych rozdziałami, które tworzymy od ponad trzech lat, jest już ponad 403, jednak ich liczba stale wzrasta.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.