FANDOM


Alternatywy
alternatywy
Real
Świat rzeczywisty

Sw logo

The Sword of Darkness: Odcinek 00 - Prolog

Scena pierwsza
Yoda leci razem z Kenobim w statku. Po drodze mijają kilka planet w tym Naboo i Kashyyk. Mapa na pulpicie sterowniczym zaczyna pikać. Statek wchodzi w nadprzestrzeń i po chwili się pojawia w innym miejscu. Statek ląduje na Zoh. Yoda i Kenobi wychodzą. Czeka na nich Jek 14. Wojny Klonów dawno minęły i Jek nie jest już taki młody jak dawniej. Ma nieco zmarszczek, zwłaszcza na czole, a włosy zaczęły mu już siwieć. Mężczyzna podchodzi do Mistrza. Ten daje mu w ręce małe zawiniątko, w którym śpi mała dziewczynka. Dziecko otwiera oczy i patrzy na Jeka.


Jek 14(z uśmiechem)
Ma takie same oczy jak matka.(poważnieje) Nie było trudności.


Yoda(kiwa głową)
Zali były, niestety. Walczyć musieliśmy z kilkoma Sithami. Wśród nich była także Naare.(kładzie dłoń na ramieniu Jeka)Pamiętasz chyba, co powiedziała oddając Ci dziecko twe w ramiona.


Jek 14(potakuje głową)
"Cokolwiek, by się ze mną nie działo, proszę Cię, abyś pozostał wierny swej idei. Nigdy nie zbaczaj ze ścieżek jakie Ci są przeznaczone. Zawsze pozostań wierny dobru i światłu."(zamyka oczy i szepcze)Uwolnię ją.(otwiera oczy i zwraca się do Yody)Nigdy nie chcę już walczyć. Wychowam ją najlepiej jak umiem. Jestem dumny, że mogę ją zwać moją córką.


Obi-Wan Kenobi(pośpiesza Yodę)
Mistrzu, musimy szybko wracać.


Yoda kręci tylko na to głową i poprawia laskę, na której się opiera. Podchodzi do Jeka, który przykuca, by mistrz Jedi mógł być jego wzrostu. Yoda kładzie zieloną dłoń na czole dziewczynki.


Yoda(z powagą, w której można wyczuć szczęście)
Zaiste, ta dziewczynka oswobodzi swoją matkę ze szponów ciemności. To jest pewne jak to, że Anakin Skylwaker przywróci równowagę mocy.(patrzy na niemowlę)Niech moc będzie z Tobą, Mirajane Sayano.


Scena druga
Mirajane leży na łóżku na prawym boku. Jej oczy lekko się zamykają, aż w końcu zasnęła.


Przed oczami dziewczyny przemyka fioletowe światło. Próbuje je złapać w swoje ręce, ale jej się nie udaje. Ponawia próbę, ale światło umyka jej sprzed rąk. W końcu całkowicie gaśnie i zostawia za sobą pustą, czarną przestrzeń.


Mira otwiera oczy i pomału się podnosi. Kładzie lewą rękę na sercu, a prawą ociera czoło, z którego ścieka pot.


Mirajane(jakby zamyślona)
Co to ma znaczyć?(znowu ociera czoło)

Kitty Sheksire
Fanowskie postacie Mirajane
Postacie z Universum Naare ~ Jek 14 ~ Rowan Freemaker
Przedmioty Miecz świetlny Mirajane
Miejsca Janin
Star Wars: The Sword of Darkness Prolog ~ Atak na Zoh ~ Śmierć mistrza ~ Wzywając Mirę
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.