FANDOM


Linia 1: Linia 1:
 
{{autor|TerrorDaktyl}}
 
{{autor|TerrorDaktyl}}
'''Park Masło''' - park, w którym były przetrzymywane najgroźniejsze stwory z galaktyki. To jest pierwszy park w którym był [[Darth Dinozaur]]. W dwunastym ABY zginął tu [[Roman Stary]]. Codziennie park zarabiał 21 kredytów. Najlepszą atrakcją jest [[Lizard King]]. Założycielem parku jest [[Dziwak Mały, ale jary]]. Został założony w 90 ABY.
+
'''Park Masło''' - park, w którym były przetrzymywane najgroźniejsze stwory z galaktyki. To jest pierwszy park w którym był [[Darth Dinozaur]]. W dwunastym ABY zginął tu [[Roman Stary]]. Codziennie park zarabiał 21 kredytów. Najlepszą atrakcją jest [[Lizard King]]. Założycielem parku jest [[Dziwak Mały, ale jary]]. Został założony w 90 BBY.
 
[[Kategoria:Miejsca]]
 
[[Kategoria:Miejsca]]

Wersja z 08:28, sie 10, 2015

Alternatywy
alternatywy

Park Masło - park, w którym były przetrzymywane najgroźniejsze stwory z galaktyki. To jest pierwszy park w którym był Darth Dinozaur. W dwunastym ABY zginął tu Roman Stary. Codziennie park zarabiał 21 kredytów. Najlepszą atrakcją jest Lizard King. Założycielem parku jest Dziwak Mały, ale jary. Został założony w 90 BBY.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.