Star Wars Fanonpedia

💥┃Wymyślaj własne historie STAR WARS!
Twórz własne artykuły i zdobywaj punkty osiągnięć
UTWÓRZ STRONĘ

CZYTAJ WIĘCEJ

Star Wars Fanonpedia
Advertisement
Portal Star Wars Fanonpedii
Star Wars Fanfiction

Na Star Wars Fanonpedii KAŻDY może tworzyć i rozwijać swoje opowiadania związane ze światem Gwiezdnych wojen. Wystarczy, że użyjesz poniższego formularza! Możesz także przeczytać opowiadania, które zostały już napisane – mamy ich aż 521!

Znane i lubiane
Niezależne fanfici
Te fanfici nie są częścią żadnego szerszego uniwersum
Stacked Story
Stacked Story to seria tworzona wspólnie przez bardzo szerokie grono fanonpedystów. Opisuje ona losy Braw Necka, mistrza Jedi ocalałego z rozkazu 66, który w trakcie swej ucieczki przed Imperium Galaktycznym łączy siły z separatystą imieniem Diego oraz grupką bardziej randomowych osób. Fanfiction podnosi także kwestię losów Konfederacji Niezależnych Systemów w czasie po zakończeniu wojen klonów.
One Story
One Story to jedno z pierwszych uniwersów fanonu publikowanych na Star Wars Fanonpedii. Saga Mariuszka autorstwa Giala Ackbara to alternatywny przebieg epizodów VII–IX (publikowany jeszcze przed ich premierą!), a Opowieści z Kywalker autorstwa Mustafara29 to seria rozszerzająca Sagę Mariuszka.
Twin Story
Twin Story to humorystyczna seria fanfiction autorstwa Mustafara29, opisująca losy głównych bohaterów sagi Gwiezdnych wojen pomiędzy Powrotem Jedi a Przebudzeniem Mocy. Przygotuj się także na parę niezapomnianych powrotów!
Advertisement