FANDOM


Alternatywy
alternatywy

— Autor: TerrorDaktyl

{{disambig|Quattor|cytaty tej postaci
Quattor - to robot stworzony przez firme Robot to Cudo. Razem z przyjacielem Hostilem wstąpił do szeregów Karka.

Stworzenie i ucieczka

Stworzyli go wcześnie, ale na statku. Jakiś debil pomylił kolory. Zamiast czerwono - czarnego ma brązowo, szaro, czarny i pomarańczowy. Najpierw miał mieś silne raminie, jednak zrobili cztery. Najpierw udusił roboty, które go stworzyli. Uciekł z statku na statek Karka. Uciekł do klopa, tam wywalił żołnierzy i się zatrzasnął. Tam sam Kark wyważył dzwi. Później uciekał przez wentylacje. Tam złapał go jakiś sprzątać. Wywalił go, bo miał posprzątane. Uciekał, aż w końcu pobiegł do myśliwca. Odleciał, ale już eskadra go goniła. W końcu się poddał. Poszedł do więzienia. Kark podszedł do jego celi i powiedział

Złapanie

Najpierw władze postanowiły go poskromić. Wysłano ekipę z Morusant, naktórej miał zostać stworzony. Został załapany ze zwłokami jakiegoś debila, który służył mu za worek treningowy (dostać z czterech rąk na raz). Ten próbował uciekać, ale był w ślepym zauku. Jednak się wspiął na budynek. Ale myśliwiec go złapał. Został przetransportowany do budynku Robot to cudo. Tam zniszczył kilka robotów, kilka zrobionych kilka nie. Ale były tak czy siak potężne. Ale zakuli go w mocne łańcuchy.

Wojsko Karka

Kark lubi roboty. Zatrudnił go więc jako oficera. Na wojnie był praktycznie nie zniszczalny, dodatkowo chroniony przez swoje oddziały. Brał czynny udział w Aoeńskiej bitwie. Puźniej w Wojnach systemu Aoe. Był silny i powalił prawie wszystkich, ale Kark powalił by całą planetę.

Bitwa o Aoe

Podczas bitwy o Aoe taranował wszystkich jak się da. Zabijał nie tylko sam, ale z oddziałami. Macał mieczami na wszystkie strony

Jako jeden z pierwszych wylądował na planecie. Gdy mieszkańcy Aoe to zobaczyli, od razu wysłali na niego Dziwaka. Dziwak przegrywał, ale dostał wsparcie. Później uciekł na statek po wielkie wsparcie.

Jako robot posiadający własną sztuczną inteligencje

Zdolności i narzędzia

Siła manipulacji

Ten robot jest manipulantem. Tylko Kark i kilku innych żołnierzy na jego manipulacje są odporni. Dzięki temu może kontrolować wojsko, chociaż Kark na to nie pozwala.

Siła

Jako czteroręki robot, jest bardzo silny. Podczas wojny podnosił dużo transportowców. Miał małe, ale mega silne magnezy w rękach. Był wysoki na dwa metry. Był ulubieńcem Karka.

Pancerz

Ma pancerz z bardzo odpornych materiałów. Był praktycznie nie zniszczalny. Podczas wojny Kark używał go jako tarana, zawsze na przodzie.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.