Fanon alternatywny
alternatywy

Play-button.svg Ten artykuł dotyczy Quattor. Zobacz też: cytaty tej postaci.

Quattor - to robot stworzony przez firme Robot to Cudo. Razem z przyjacielem Hostilem wstąpił do szeregów Karka.

Stworzenie i ucieczka

Stworzyli go wcześnie, ale na statku. Jakiś debil pomylił kolory. Zamiast czerwono - czarnego ma brązowo, szaro, czarny i pomarańczowy. Najpierw miał mieś silne raminie, jednak zrobili cztery. Najpierw udusił roboty, które go stworzyli. Uciekł z statku na statek Karka. Uciekł do klopa, tam wywalił żołnierzy i się zatrzasnął. Tam sam Kark wyważył dzwi. Później uciekał przez wentylacje. Tam złapał go jakiś sprzątać. Wywalił go, bo miał posprzątane. Uciekał, aż w końcu pobiegł do myśliwca. Odleciał, ale już eskadra go goniła. W końcu się poddał. Poszedł do więzienia. Kark podszedł do jego celi i powiedział, że nadaje się do wojsk. Ale uciekł z celi na Morusant

Złapanie

Najpierw władze postanowiły go poskromić. Wysłano ekipę z Morusant, na której miał zostać stworzony. Został załapany ze zwłokami jakiegoś debila, który służył mu za worek treningowy (dostać z czterech rąk na raz). Ten próbował uciekać, ale był w ślepym zauku. Jednak się wspiął na budynek. Ale myśliwiec go złapał. Został przetransportowany do budynku Robot to cudo. Tam zniszczył kilka robotów, kilka zrobionych kilka nie. Ale były tak czy siak potężne. Ale zakuli go w mocne łańcuchy. Ten leżał biedny od czasu do czasu krzyczał i wyzywał od potężnych dupków wszystkich strażników. Ci się wkurzyli, ale wiedzieli, że nie mogą go zniszczyć.


Egzekucja

Pewnego dnia wyzwał samego kanclerza. Ten zawołał strażników, żeby ustalić, kiedy egzekucja. Zamkneli go w izolatce. Siedział sam w małym pokoju, a pokój był obstawiony przez strażników. Bidok siedział sam, czasami przeprowadzali z nim wywiad. Ten nic nie mówił. Gdy nadszedł dzień egzekucji, wszystko wydawało, mu się, jakby jeszcze zobaczył ten budynek. Gdy wkroczyli na scene, koło niej byli strażnicy i mieszkańcy. Turyści krzyczeli, wyzywali go od pomidorów i nimi rzuczali. Jednak kat pomylił się i obciął łańcuchy. Zabił strażników i kilku turystów. Uciekł do Karka.

Wojsko Karka

Kark lubi roboty. Zatrudnił go więc jako oficera. Na wojnie był praktycznie nie zniszczalny, dodatkowo chroniony przez swoje oddziały. Brał czynny udział w Aoeńskiej bitwie. Puźniej w Wojnach systemu Aoe. Był silny i powalił prawie wszystkich, ale Kark powalił by całą planetę. W końcu awansował na starszego porucznika i władał naprawde dużym oddziałem. Nauczył się pilotować myśliwiec i dostał swój. Wreszczie stał się doceniany!!!!!

Bitwa o Aoe

Podczas tej bitwy dostał wiadomość od Karka, żeby atakował od tyłu miasto. Najpierw zatakował aoeńskich strażników leśnych, póżniej murowych. Podczas tej bitwy leżał i leżał, bo ktoś go naprawdę mocno zranił. Biedak nie mógł krzyczęć, ale mógł wydawac jedynie dziwne odgłosy AAAAAAAAAAA. No naprawde lipa. Wielka lipa. No żal mi go się robi. Jednak wybuch spodobował, że wyleciał na Tatooine.

Łowca głów

Został znalieziony przez łowców nagród i przez nich naprawiony. Zyskał kilka broni i lepsze uzbrojenie. Jednak uciekł, wcześniej zabijając kilka łowców nagród. Uciekł do miasta mos eisly. Pognał do kantyny. Tam szukał kogoś na zamówienie, żeby mógł kogoś zabił. Zgłosił się na to mały dupek, wato. Chciał głowe foula madama (on jest z eu). Biedak właśnie pił i się uchlał. Nasz robot bez problemu zabił biedaka. Musiał wzwiewać z kantyny. Uciekł i ukradł śmigacz. A dokładniej uciekł na pustynie, zeby kupić tuskenów. Kupił trzech i przeprowadził zamach. Nie udał się, ponieważ tuskeni zauważyli ładne ubrania.Zdolności i narzędzie

Siła manipulacji

Ten robot jest manipulantem. Tylko Kark i kilku innych żołnierzy na jego manipulacje są odporni. Dzięki temu może kontrolować wojsko, chociaż Kark na to nie pozwala.

Siła

Jako czteroręki robot, jest bardzo silny. Podczas wojny podnosił dużo transportowców. Miał małe, ale mega silne magnezy w rękach. Był wysoki na dwa metry. Był ulubieńcem Karka.

Pancerz

Ma pancerz z bardzo odpornych materiałów. Był praktycznie nie zniszczalny. Podczas wojny Kark używał go jako tarana, zawsze na przodzie. Ale jego pancerz został zniszczony, żeby był lepszy.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.