FANDOM


Autor: Yodek 300
Alternatywy
alternatywy

RANDY to jeden z Magnaguardów hrabiego Dooku i generała Grievousa, który w 22 BBY dostał zadanie zdobyć kawałki kryształu do Miecza Kyberu.

Historia Edytuj

Randy został skonstruowany w 32 BBY jako jeden z pierwszych Magnaguardów. Później projekt zmienił się i RANDY stał się nieważny. Jednak został on strażnikiem hrabiego Dooku, po tym jak Sith przeszedł na ciemną stronę Mocy. Został on wynajmowany do niszczenia wrogów Dooku.

Pierwsze zadania Edytuj

RANDY został osobistym ochroniarzem Hrabiego. Z czasem Dooku stawał się potężniejszy, więc go nie potrzebował. Widząc jego nie typowe oprogramowanie droida bojowego i droida zwiadowczego zatrudnił go jako łowce jego wrógów. Pierwsze zadanie które dał droidowi było przyprowadzenie konkurenta Sitha - Jagiego Terka. Misja udała się, a Terk został uwięziony. RADNDY nie tylko był łowcą, a także dostarczał separtystom różne towary i był dowódcą szpiegów.

Pierwsze zniszczenie Edytuj

Podczas Bitwy o Geonosis,RANDY miał za zadanie niszczyć statki i myśliwce Republiki.Podczas gdy Separtyści wystrzelili rakietę w stronę pozbawionego osłon Niszczyciela,Sy Ravros za pomocą mocy przekierowała obiekt i trafiła nim RANDY'ego.

Naprawienie i ostateczne zniszczenie Edytuj

W 12 BBY grupa handlarzy złomem odnalazła pozostałości po magnduardzie i odbudowali go. Po krótkiej rozmowie odbudowany RANDY zaatkował złomiarzy, a następnie przejął ich statek.

12 lat później poleciał na lawową planetę Sigfin. Spotkał tam swojego wroga Mistrza Jedi Beedo. Natychmiast rozpoczął z nim pojedynek. Beedo odciął mu wiele części,jednak on walczył dalej. Rodianin rozciął osłonę głównych przewodów droida, a następnie chwycił granat i zdetonował. RANDY wybuchł,a jego części wpadły do lawy.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.