FANDOM


m
m (Wycofano edycje użytkownika Korwin87274 (dyskusja). Autor przywróconej wersji to Szynka.bot.)
 
Linia 1: Linia 1:
Jak powiedział wybitny krakowianin Stanisław Lem, funkcjonariusze reżimowej telewizji z premedytacją próbują skłócić Polskę z Rosją bo dzięki temu mogą kraść o czym się nie mówi. Powiedzmy to wyraźnie: ci wszyscy (tfu!) demokraci z premedytacją nawołują do podniesienia podatków bo chcą tworzyć raj na ziemi - proszę zobaczyć, co się dzieje na Zachodzie, jeśli mi państwo nie wierzą. Ja chcę powiedzieć jedną rzecz: ci wszyscy (tfu!) geje celowo i świadomie głoszą brednie o globalnym ociepleniu bo chcą tworzyć raj na ziemi i właśnie dlatego Europa umiera.
+
{{Autor|HickRatch|ate}}
  +
{{DoRozwinięcia}}'''Referendum w Imperium Atranka w 5 ABY''' - referendum, które odbyło się w [[Imperium Atranka]] w 10 IV [[5 ABY]]. Jego zadaniem był wybór nowego ustroju państwa. Po śmierci Pierwszego Moffa [[Spyro Atrank]]a w zamachu terrorystycznym przeprowadzonym przez [[Orderysta|Oryderystę]] [[Robmax Vinboozer|Robmaxa Vinboozera]]. Referendum wygrali zwolennicy demokratyzacji Imperium, co spowodowało przekształcenie się państwa w [[Sojusz północny]].
  +
==Opcje==
  +
Wyborca mógł wybrać jedną z paru opcji:
  +
*'''Imperializacja''' - zamiana państwa w dokładne odzwierciedlenie Imperium Galaktycznego, militaryzacja, wojna z Nową Republiką
  +
*'''Status quo''' - pozostanie państwa w takiej formie, jak w Imperium Atranka - rządy rady moffów, imperialna ideologia, lecz z pokojem z Nową Republiką.
  +
*'''Demokratyzacja''' - zamiana ustroju państwa na republikę federalną, lecz bez włączenia się do Nowej Republiki.
  +
*'''Przyłączenie się do nowej Republiki'''
  +
==​Kampania==
  +
==Sondaże==
  +
==Wyniki==
  +
''Exit poll'' opublikowane mniej więcej w południe 5 X 5 ABY, dzień po głosowaniu, dało zwycięstwo zwolennikom status quo wynikiem: Imperializacja 3%, Status Quo 41%, Demokratyzacja 40% i Przyłączenie do NR 6%. Po kilku godzinach zaczęli prowadzić ci, co chcą demokratyzacji.
  +
  +
Po oficjalnym potwierdzeniu wyników, na co mocno wpłynęły głosy oddane przez HoloNet i mieszkańców "martwych" planet - referendum zakończyło się zwycięstwem zwolenników Demokratyzacji. Poniżej przedstawione są wyniki całego referendum:
  +
*Imperializacja - 3,43%
  +
*Przyłączenie się do Nowej Republiki - 7,28%
  +
*Status quo - 40,39%
  +
*Demokratyzacja - 48,90%
  +
==Skutki==
  +
[[Kategoria:FoSP/Referenda]]

Aktualna wersja na dzień 08:14, lut 18, 2020

Autor: HickRatch
Alternatywy
alternatywy
Referendum w Imperium Atranka w 5 ABY - referendum, które odbyło się w Imperium Atranka w 10 IV 5 ABY. Jego zadaniem był wybór nowego ustroju państwa. Po śmierci Pierwszego Moffa Spyro Atranka w zamachu terrorystycznym przeprowadzonym przez Oryderystę Robmaxa Vinboozera. Referendum wygrali zwolennicy demokratyzacji Imperium, co spowodowało przekształcenie się państwa w Sojusz północny.

OpcjeEdytuj

Wyborca mógł wybrać jedną z paru opcji:

  • Imperializacja - zamiana państwa w dokładne odzwierciedlenie Imperium Galaktycznego, militaryzacja, wojna z Nową Republiką
  • Status quo - pozostanie państwa w takiej formie, jak w Imperium Atranka - rządy rady moffów, imperialna ideologia, lecz z pokojem z Nową Republiką.
  • Demokratyzacja - zamiana ustroju państwa na republikę federalną, lecz bez włączenia się do Nowej Republiki.
  • Przyłączenie się do nowej Republiki

​KampaniaEdytuj

SondażeEdytuj

WynikiEdytuj

Exit poll opublikowane mniej więcej w południe 5 X 5 ABY, dzień po głosowaniu, dało zwycięstwo zwolennikom status quo wynikiem: Imperializacja 3%, Status Quo 41%, Demokratyzacja 40% i Przyłączenie do NR 6%. Po kilku godzinach zaczęli prowadzić ci, co chcą demokratyzacji.

Po oficjalnym potwierdzeniu wyników, na co mocno wpłynęły głosy oddane przez HoloNet i mieszkańców "martwych" planet - referendum zakończyło się zwycięstwem zwolenników Demokratyzacji. Poniżej przedstawione są wyniki całego referendum:

  • Imperializacja - 3,43%
  • Przyłączenie się do Nowej Republiki - 7,28%
  • Status quo - 40,39%
  • Demokratyzacja - 48,90%

SkutkiEdytuj

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.