FANDOM


Autor: Uriel34

Selfraci – rasa zamieszkująca planetę Zerion. W przeciągu wielu lat została wyniszczona, a największy spadek jej ludności odnieśli w czasie powstanie selfrackiego, jak i po nim. Przez cały czas uważani są za podległą i niechcianą rasę. Cechują się przywiązaniem do siebie i chęcią poświęcenia się.

Występowanie Edytuj

Selfraci są bardzo rzadko spotykani. Zostali rozsiani po różnych planetach i żaden z nich nie zachował ich dawnych określeń i cech. Od tego momentu stali się bardziej odważni i niezłomni. Można ich spotkać na wszystkich planetach galaktyki, nie mają stałego miejsca występowania.

Wygląd Edytuj

Mają oni posturę i wygląd człowieka, tylko kolor ich skóry różni się - jest ona niebieska. Ponadto posiadają oni głównie żółte i różowe oczy, a włosy posiadają w różnych kolorach. Ich średni wzrost wynosi 1.80 m, a waga 70 kg.

Kultura Edytuj

W przeszłości wierzyli oni w jednego boga mającego władzę nad wszystkim, co tylko się dzieje. Uważali, że najgodniejsza śmiercią jest poświęcenie się w słusznej sprawie. Nie naruszali kopalni położonych na Zerionie, ani też nie używali aż tak bardzo zasobów materialnych planety. Co tydzień składali ofiarę, więc można wywnioskować, że byli naprawdę wierzący. Ich główną siedzibą było miasto Misoka, a wiele innych osób mieszkało w małych wioskach położonych w innych częściach planety. Nie nosili oni jednak żadnych specjalnych stroi, jak i nie mieli większych wydarzeń w swojej religii, czy kulturze. Żyli prawie codziennie tak samo. Ich charakter zmienił się jednak z biegiem lat i przestali oni tak naprawdę w cokolwiek wierzyć. Stali się odważni i niezłomni, rozpoczęli przeciwstawiać się złym nawykom i przestali komukolwiek wierzyć.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.