FANDOM


STAR WARS FANONPEDIA

To świat fantazji, gdzie granicą jest wielkość Twojego umysłu…
2555 artykułów | 2585 grafik | 403 fanficów | 71 fanonpedystów
Star Wars Fanonpedia to jedna z polskich stron internetowych, na której każdy zalogowany użytkownik może tworzyć swoją własną fikcję związaną z Gwiezdnymi wojnami. Oprócz artykułów o postaciach, miejscach, konfliktach oraz innych elementach sagi napisanych przez fanów gromadzimy ich twórczość literacką. Jeżeli chcesz do nas dołączyć, wystarczy, że utworzysz sobie konto oraz dodasz swój pierwszy artykuł i opiszesz w nim, cokolwiek tylko zechcesz!
Star Wars Fanonpedia to największa polska strona, na której dosłownie każdy może tworzyć swój własny świat Gwiezdnych wojen! Publikowane przez użytkowników informacje o postaciach, miejscach, wydarzeniach i innych elementach uniwersum gromadzimy w postaci artykułów, a oprócz nich w swoich zasobach mamy także fanowskie grafiki oraz opowiadania. Jeżeli chcesz do nas dołączyć, wystarczy, że dodasz swój pierwszy artykuł i opiszesz w nim, cokolwiek tylko zechcesz!
Artykuł polecany
Janin szkic by Kitty

Janin była planetą mającą kontakty z Naboo, Lothal i Coruscant. Wcześniej była wierna Republice, została jednak zmuszona do posłuszeństwa Imperium stworzonym przez imperatora. Dominowała tam kultura inspirowana folklorem Japonii.

Janin była planetą, która budową przypominała naszą Ziemię. Z góry można spostrzec, że miała ona jedną ogromną wyspę i kilkanaście mniejszych wysepek, które były administracyjnie połączone w jeden kraj o tej samej nazwie co planeta. Nad planetą unosiła pewna warstwa atmosfery, zwanej przez tubylców Ozonyi (czyt. ozonji). Przekraczając atmosferę, można zauważyć coraz więcej szczegółów, m.in. jeziora, góry i miasta.

Przeczytaj całość… | Zobacz wszystkie | Zgłoś nowy

Forum

Najnowsze Dyskusje

Ładuję Dyskusje...

Aktualności
Revanmini
Co nieco o gwiezdnowojennych RTS
Resistancenews
„Star Wars Resistance” – nowy serial
Solonews
„Han Solo” – analiza trailera
Forcesy
„Siły przeznaczenia” – powrót serialu
Mr uczeń2
„Mroczny uczeń” – recenzja powieści
Polecane filmy
Nowy serial Star Wars THE MANDALORIAN

Nowy serial Star Wars THE MANDALORIAN

The Aces Star Wars Resistance

The Aces Star Wars Resistance

First Look at The Mandalorian The Star Wars Show-2

First Look at The Mandalorian The Star Wars Show-2

Współpraca


Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.